ZEYNEP TUNUSLU, BARDA NEDEN SOYUNMAK İSTEDİ?

Survivor’dan ilk elenen yarışmacı Zeynep Tunuslu gittiği gecce kulübünde dans ederken bluzunu sıyırmak istedi. Uyarı alan ünlü modacının tacizci bir müşteriye tepki için soyunmak istediği öne sürüldü.

Magazin

ZEYNEP TUNUSLU, BARDA NEDEN SOYUNMAK İSTEDİ? Ünlü modacı Zeynep Tunuslu geçtiğimiz günlerde Dominik’te Survivor’da yarışan ‘Ünlüler’den elenen ilk isim olarak Türkiye’ye dönmüştü. Cuma geccesi Nişantaşı’nda bulunan bir mekana giden Tunuslu, orada aldığı alkolün azizliğine uğradı.

İddialara göre Onur Mete’yi dinlemeye giden Tunuslu, geccenin başında gayet sakinken, alkol almaya başladıkça hareketleri değişti. Önce masa masa gezen ve tanıdıklarıyla sohbet etmeye çalışan Tunuslu, daha sonra sahnenin önüne geçip dans etmeye başladı. Tunuslu bir yandan dans ederken bir yandan da bluzunu çıkarmaya çalıştı. Bu görüntüden bazı müşteriler rahatsız oldu. Mekan yetkilisinin uyarısı üzerine dışarı çıkan ünlü modacı “Mekandaki bir kel beni saatlerdir taciz ediyor” diyerek ağlamaya başladı. Güçlükle sakinleştirilen Tunuslu’nun mekanda kel bir müşterinin tacizine tepki olarak sahnede o davranışı sergilediği öne sürüldü. Yaklaşık 45 dakika dışarıda kalan Tunuslu, daha sonra eğlencesine kaldığı yerden devam etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: