Zeynep ve Ozan'ın kapıları susmuyor!

Zeynep ve Ozan’a yeni arkadaşlar… Ozan ve Zeynep, balayında tanıştıkları bir çiftle takılmaya başlar.

Magazin

Zeynep ve Ozan'ın kapıları susmuyor! Bu çiftle çok anlaşmış, snob Eda ve Burak'ın yerine bunları koymaya karar vermişlerdir. Ama acaba dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan mı olacaklardır? Zeynep ve Ozan’ın kapısına bu sefer kim dayanacak? Zeynep ve Ozan’ın evinin kapısına dadananlar bitmek bilmemektedir.

Bu kez kapıya dayanan marketin çırağıdır. Zeynep’in hamileliğini kullandıklarından kıllanan Ozan bu konuya nasıl bir çare bulacaktır? Zeynep’in hamilelik durumları Zeynep’in sürekli midesi bulanmaktadır. Ozansa Zeynep’in bitmek bilmeyen sorularına cevap vermemek için sürekli olarak yemek yemektedir.

Sonunda ise tabi ki Ozan’ın Zeynep’ten hiçbir farkı kalmaz. Evde Evli Evli takılmak… Zeynep ve Ozan evlenmiş, ilk kez evli oldukları bir güne uyanmıştır. Hayatlarında gerçekleşen (veya gerçekleşmeyen) kökten değişiklikleri fark etmelerinin zamanı gelmiştir. Hamileyim ya ben Zeynep hamileliğin tadını çıkartmaya başlamıştır, fakat Ozan için aynı şey geçerli değildir.

Demet Evgar ve Emre Karayel’in oynadığı fenomen dizi, her hafta perşembe ve cuma akşamları saat 23:30’da FOX TV’de…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: