ZEYNEP VE SELİM AŞKININ SONU NE OLACAK?

Selim’in gördüğü manzara kendisi için tam bir yıkım olur. Kerem’den sonra Zeynep’in de ona yalan söylemesi, Selim’i sonunu hatırlayamadığı bir geceye sürüklerken, Zeynep ise gecenin karanlığında Selim’i kaybetmiştir.

Magazin

ZEYNEP VE SELİM AŞKININ SONU NE OLACAK? Tolga’nın dönüşüyle hayatı kâbusa dönen Gökçe ise, Tolga’dan kurtulmanın çok da kolay olmayacağını fark eder. Tolga ise Gökçe’ye yaşattıklarının üstüne, Esra’yı da kazanmak için girişimlerine devam eder.
Tombiks, Gökçe ve Zeynep önceki gece ortadan kaybolan Selim’in izini bulduklarında, bu kez hayalkırıklığına uğrayan Zeynep olur.

Zeynep ve Selim’in buluşması, geri dönülmez hataların gölgesi altında gerçekleşir. İkisi de olanların hesabını soramayacak kadar kırgındır artık…

Kerem ise olayların ardından hem Seval’i, hem de Merve’yi sakinleştirmek zorunda kalır. Ama Merve ve Seval arasındaki konuşma, Kerem’in engel olamadığı bir karşılaşmaya sebep olur.

Kaş’tan gelen sürpriz misafirler Zeynep’i moralini biraz olsun düzeltse de, beraberlerinde getirdikleri kötü haber herkesi derinden üzer. Selim ise bütün hataları, yalanları ve kırgınlıkları geride bırakarak en uzaklara gitmek niyetindedir. Selim’in gidişi, Zeynep ve Selim aşkının sonu mu olacaktır?


video için tıklayınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: