Zirvede 'Yüzyılın aşkı' var!

Bu hafta internette en çok izlenen klipler belli oldu …

Kültür-Sanat

Zirvede 'Yüzyılın aşkı' var! Artık birçok müziksever sevdiği şarkıları internet üzerinden izlerken Medya Takip Ajansı Interpress’in her hafta düzenli olarak yayınladığı listelerden derlediği bilgilere göre; bu hafta internette en çok izlenen klipler belli oldu.

Sinan Akçıl ve Serdar Ortaç Zirvede …

Yayınlanan listeye göre, bu hafta en fazla izlenen klip Sinan Akçıl ve Serdar Ortaç’ın birlikte seslendirdikleri ‘Yüzyılın Aşkı’ adlı şarkı oldu. İkinci sırayı pop fantezi müziğin yeni prensi Serkan Kaya ‘Bir Cacık Olmaz’ adlı şarkısıyla alırken, üçüncü sırada ise Tarkan ve Sezen Aksu’nun ilk defa birlikte düet yaptıkları ‘Ceylan’ isimli şarkı yer aldı. Albümünün çıkış şarkısı ‘Kuzu’ ile beşinci sırada yer alan Bengü’yü pop müziğin sevilen ismi Demet Akalın’ın, üçüncü klibi ‘Nazar’ ile takip ettiği belirlendi.

Erkekler önde …

Listeye göre, en çok izlenen ilk on klip içinde erkek şarkıcıların ağırlıkta olduğu gözlenirken, Soner Sarıkabadayı ‘Tekamül’ ile altıncı, İdo ‘Ya da Boşver’ ile yedinci, Yalın ‘Kader Ne Söylüyorsa’ ile sekizinci, Rafet El Roman ve Hülya Avşar düeti olan ‘Sen Olmazsan’ dokuzuncu ve Oğuzhan Koç’un ‘Küsme Aşka’ isimli parçası ise onuncu sırada yer aldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: