Ziynet Sali bu kez şaşırttı!

Daha önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflara yaptığı fotoşop ile gündeme gelen Ziynet Sali, bu kez fotoşopsuz yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı.

Magazin

Ziynet Sali bu kez şaşırttı! Ziynet Sali, geçen hafta Harbiye Açıkhava'da bir konser verdi. Tanju Babacan imzalı kıyafetlerle kendine hayran bırakan Sali, konserin bir kısmında ise ışıltılı metal renginde, 3 parçadan oluşan bir tasarımla sahneye çıktı. Düşük bel, bacak yırtmaçlı etek, bralet ve püsküllü bir yelek giyen Ziynet Sali'nin eteğin kenarlarından taşan yağları ise sosyal medyanın diline düştü. Ortaya çıkan görüntü 'Fotoşopsuz Ziynet' yorumlarının yapılmasına sebep oldu.


Şarkıcı, daha önce de fotoğraflarına yaptığı fotoşop ile gündeme gelmişti. Son olarak da Emel Müftüoğlu, geçen hafta Ziynet Sali ile bir fotoğraf paylaşmış ama Sali'nin göğsü göründüğü için emoji koyup yeniden paylaşmıştı.

Ziynet Sali frikik kurbanı oldu!

Ziynet Sali: Olmayan selülitlerimi yazmayın

Ziynet Sali: Olmayan selülitlerimi yazmayın

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: