Ziynet Sali: Sabrım taşıyor!

Ziynet Sali, Sıla Gençoğlu'nun kendini darp ettiği söylentilerine açıklık getirdi. Sabrının taştığını ifade eden şarkıcı, "Kimseyle derdim yok. Zaten ardı arkası kesilmeyen haksızlıklardan dolayı insanın sabrı taşıyor" dedi.

Magazin

Ziynet Sali: Sabrım taşıyor! Ziynet Sali, Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddiası ile gündeme gelen Sıla'nın kolunu kırdığı iddialarına yanıt verdi. Önceki gün Etiler'de bir AVM'de dolaşırken görüntülenen Sali, muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. 'Söylemezsem Olmaz'da Sıla'nın Ziynet Sali'yi darp ettiği söylentileri ile ilgili Sali şöyle konuştu:

"Bu konuları mahkemede konuşacağım arkadaşlar, konuşma yasağım var. Tabii çok konuşanları bir susturmak gerekiyor ama onu da yargı yoluyla halledeceğiz. Kimseyle derdim yok ama ardı arkası kesilmeyen iftiralardan sabrım taştı. Bu kadar çirkinleşmenin alemi yoktu. İnsan belli bir yere kadar iyi niyetini koruyabiliyor. Konu zaten yargıda avukatım ilgileniyor."


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: