Ziynet Sali sessizliğini bozdu!

Sıla ve Ahmet Kural kavgasının Ziynet Sali'nin yüzünden çıktığı iddia edilmiş, Sali iddiaları ne kadar yalanlasa da dedikoduları engelleyememişti. Şarkıcı, kendisiyle ilgili sürekli yeni iddialar ortaya çıkmaya başlayınca duruma el attı ve uzun bir açıklama yaptı.

Magazin

Ziynet Sali sessizliğini bozdu! Sıla, 1 Kasım’da sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiğini iddia ederek savcılığa suç duyurusundan bulunmuştu. Yaşananların ardından ikilinin kavgasına Ziynet Sali’nin neden olduğu iddia edilmişti. Ziynet Sali, konuyla ilgili sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı:

“Hiç bir ilgim olmadığı halde ısrarla içine çekilmeye çalışıldığım olaylarla ilgili çığırından çıkan dedikodular nedeniyle konuya açıklık getirmek isterim. Öncelikle meslektaşım, arkadaşım Sıla’ya geçmiş olsun dileklerimi ve şiddetin her türlüsünün karşısında olduğumu yineliyorum. Mevzu bahis edilen tüm iddialar yalandır, iftiradır. Medyada hakkımda bu iftira haberleri yapan basın, yayın organları ve kişiler hakkında yasal işlemler avukatım tarafından başlatılmıştır.”

Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?

Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı!

Sıla ve Ahmet Kural uzlaştırma masasına çağrıldı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: