Ziynet Sali'den Sıla itirafı!

'Magazin Noteri' programına konuk olan Ziynet Sali, Sıla ile ilgili gelen sorular üzerine açıklamalarda bulundu. Güzel şarkıcı, avukatının konuyla ilgilendiğini söyledi.

Magazin

Ziynet Sali'den Sıla itirafı! Ziynet Sali, Youtube üzerinden yayınlanan ve Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı'nın sunduğu "Magazin Noteri" programına konuk oldu. Programın takipçileri, Sali'ye Sıla hakkında sorular yöneltti. Şarkıcı gelen sorulara şu yanıtı verdi:

“Bir haber yapılırken onu biraz araştırırsın, biraz bakarsın, azıcık da olsa becerin varsa ona göre yorumlar yaparsın. O kadar beceriksizler ki doğru haberi bile bulmaktan yoksunlar. Kolumun iki yıl önce kırılmasını dönüp oraya bağlamaları gerçekten komikti. Konuşamıyorum bile, terbiyem, edebim, uslubum ve ahlakım da konuşmama izin vermiyor. Kahkahalarla gülüyorsun ama sonu da gelmiyor. Avukatım Altın Mimir, konu ile ilgileniyor. Zaten programlarda da artık ismim geçmiyor, o şahıs olarak geçiyor.”

Ziynet Sali ve Sıla barıştı mı?

Ziynet Sali ve Sıla barıştı mı?Ziynet Sali'den 2018'e veda şarkısı!

Ziynet Sali'den 2018'e veda şarkısı!Ziynet Sali sosyal medyayı salladı!

Ziynet Sali sosyal medyayı salladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: