ZORLA ÖPMEYE ÇALIŞTI!

Programında tacize uğradığını ağzından kaçıran Saba Tümer, üç ünlü ismin tacizine uğradığını söyledi...

Magazin

ZORLA ÖPMEYE ÇALIŞTI! Saba Tümer, iki kez sözel bir kez fiziki tacize maruz kaldığını söyledi. Suçlular Ünlü bir iş adamı, bir oyuncu ve bir televizyoncu

Programında tacize uğradığını ağzından kaçıran Saba Tümer, üç ünlü ismin tacizine uğradığını söyledi. Vatan gazetesinin haberine göre Saba Tümer’le Bu Gecce” programının önceki günkü konuğu ’Zoraki Başkan’isimli dizinin setinde tacize uğradığını iddia eden oyuncu Selen Görgüzel ’di. Oyuncu Görgüzel, başından geçenleri anlatırken Saba Tümer’in ağzından “Ben seni çok iyi anlıyorum, aynı şey benim de başıma geldi” sözleri döküldü. Canlı yayında ağzından kaçan bu sözler üzerine ne yapacağını şaşıran Tümer, konuyu hemen kapattı.

Kafaları karıştıran bu itirafla ilgili Tümer’e kendisini kimlerin taciz ettiğini sorduk. Ünlü sunucu ısrarlı soruları üzerine ilk kez konuştu: “Bahsettiğim olayı kafamdan tamamen çıkartmıştım. Ta ki Selen’in (Görgüzel) programda anlattıklarına kadar. Evet ben de iki kez sözlü, bir kez de fiziksel tacizle karşı karşıya kaldım. Fiziksel taciz 2 yıl önce yazın başıma geldi. Mutaassıp bir ailenin oğlu olan ünlü bir iş adamı, arabasıyla beni evime bırakıyordu. Biraz alkollüydü. Arabasını durdurup beni öpmeye kalkıştı. Arabadan atlayıp, titreyerek kaçtım. Birkaç hafta bu olayın etkisinden kurtulamadım. Gerçekten çok korkunç bir şey. İnsanın psikolojisi bozuluyor...” Tümer “Sözlü tacizler kimden oldu?” sorumuza ise “Biri oyuncuydu, diğeri de televizyoncu ama isimlerini asla açıklamam” diye cevap verdi.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: