Zorlu Center'da Shopping Fest'e özel etkinlikler..

İstanbul’un yeni çekim merkezi Zorlu Center AVM, İstanbul Shopping Fest için eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir program hazırladı.

Kadın

Zorlu Center'da Shopping Fest'e özel etkinlikler.. Zorlu Center AVM’de yer alan dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markaları ziyaretçilerini, İstanbul Shopping Fest indirimleriyle buluşturuyor.

İstanbul'un yeni alışveriş ve eğlence merkezi Zorlu Center AVM’de yer alan mağazalar, İstanbul Shopping Fest coşkusunu 7-29 Haziran tarihleri arasında birbirinden renkli etkinlikler, indirimler ve sürprizlerle yaşatıyor. İstanbul Shopping Fest boyunca, Zorlu Center AVM ziyaretçilerinin alışveriş zevkine renk katacak zengin bir program sunuluyor.

15 Haziran’da saat 12:00-19:00 saatleri arasında Serhan Aykaç’ın muhteşem piyanosuna saksafon ve perküsyon eşlik ederken, Zorlu Center AVM ziyaretçileri 29 Haziran’a kadar her hafta sonu 12:00-19:00 saatleri arasında ise trio müzik performanslarını dinleme fırsatı bulacak. 15 Haziran Pazar günü ziyaretçileri yine çok eğlenceli bir etkinlik bekliyor; Zorlu Center AVM’de karikatür sanatçısı ziyaretçileri ücretsiz olarak resmedecek.

Program dahilinde minik ziyaretçiler de unutulmadı; 14-15 Haziran’da Zorlu Center AVM’de çocuklara yönelik atölyeler ücretsiz olarak sunulurken; keyifli aktiviteler İstanbul Shopping Fest süresince devam eden alışveriş coşkusunu daha da arttıracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: