Zorlu Psm'de şubat ayı çok eğlenceli

Vestel Gururla Yerli Konserleri’, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde, Atlantis Yapım organizasyonuyla 16 Şubat’ta Şevval Sam & Kurtalan Ekpres ve 23 Şubat’ta ise Ayhan Sicimoğlu’s Mambo Delightile devam edecek.

Diğer Haberler

Zorlu Psm'de şubat ayı çok eğlenceli Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşen, ‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ 16 Şubat SalıŞevval Şam & Kurtalan Ekspres ile devam ediyor. Ustalara selam niteliğinde gerçekleşecek bu konserin 1.bölümünde Kurtalan Ekspres; Barış Manço, Cem Karaca ve Neşet Ertaş'ın en sevilen şarkıları seslendirecek. Konserin ikinci bölümünde ise Şevval Sam, Kurtalan Ekspres eşliğinde ustaların eserlerine ek Aşık Veysel’e, en güzel Karadeniz türküleri ile Kazım Koyuncu’ya selam gönderecek parçalar söyleyecek.

23 Şubat Salı, Türkiye’nin en önde gelen perküsyon sanatçılarından birisi olan Ayhan Sicimoğlu,Turcolatino müzik üzerine kurulu bir dünya grubu olan Sicimoğlu’s Mambo Delightile Afro-Karayip ve Güney Amerika latin ezgilerini Türk müziği alt yapısıyla birleştirerek tadına alışık olduğumuz melodileri dayanılmaz ritimlerle süsleyecek.
‘Vestel Gururla Yerli Konserleri’ biletlerine Zorlu Performans Sanatları Merkezi gişelerinden, www.biletix.com, www.zorlucenterpsm.comadreslerinden ulaşabilirsiniz.


Şevval Sam & Kurtalan Ekspres:
Tarih: 16 Şubat
Saat:21:0
Bileti fiyatları:1.kategori:110 TL, 2.kategori:90 TL, 3.kategori:70 TL,
4.kategori:50 TL, 5.kategori:40 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Ana Tiyatro

Ayhan Sicimoğlu’s Mambo Delight:
Tarih: 23 Şubat Salı
Saat:21:00
Bilet fiyatları: 1.kategori:75 TL, 2.kategori: 60 TL, Öğrenci; 40 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: