Zuhal Topal: Acun Ilıcalı algı yaratmaya çalışıyor!

Zuhal Topal kendisine tazminat davası açmaya hazırlanan Acun Ilıcalı'ya yanıt verdi. Topal, "Acun Ilıcalı algı yaratmaya çalışıyor. Sanki dava açılmış ve davayı kazanmış gibi davranıyor. Öyle bir durum yok. Reytinglerimiz iyi olmasaydı yine de dava açacak mıydı?" ifadelerini kullandı.

Magazin

Zuhal Topal: Acun Ilıcalı algı yaratmaya çalışıyor! TV8’deki Yemekteyiz programının benzerini yaptığı iddiasıyla Zuhal Topal’a ve FOX TV'ye tazminat davası açacağını söyleyen Acun Ilıcalı'ya yanıt gecikmedi. Hem Zuhal Topal hem de programın yapımcısı olan eşi Korhan Saygıner, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına açıklamalarda bulundu.

Zuhal Topal programın sunucularına gönderdiği mesajda, "Acun Ilıcalı algı yaratmaya çalışıyor. Sanki dava açılmış ve davayı kazanmış gibi davranıyor. Öyle bir durum yok. Reytinglerimiz iyi olmasaydı yine de dava açacak mıydı?" ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı: Acun'un dört çocuğu var ama hala istiyor!

Şeyma Subaşı: Acun'un dört çocuğu var ama hala istiyor!Programa telefonla bağlanan Korhan Saygıner ise; "Geçen sene Zuhal Hanım bir format arayışındaydı. Biz de çeşitli ajanslardan çeşitli program demoları istedik. İçlerinde bu program gözümüze çarptı. Prodüksiyonu gerçekleştirir miyiz diye ele aldık ve daha sonra iyi olacağını düşündük. Ama diğer yemek programlarıyla bir benzerlik olacağını hiç hayal etmedik. Zaten format Rusya'da yapılan ve önemli film şirketleri tarafından da uygulanan bir prodüksiyon" dedi. Korhan Saygıner bu program için her ay kira bedeli ödediklerini de sözlerine ekledi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: