ZUHAL TOPAL "GENİŞ AİLE'DEN NEDEN AYRILDI?

Star TV'de yayınlanan İzdivaç Programının sunucusu Zuhal Topal, Geniş Aile dizisinden ayrılmasının gerçek sebebini Ali Eyüboğlu'na açıkladı. İşte Ali Eyüboğlu'nun Milliyet Gazetesi'nde yer alan o yazısı:

Magazin

ZUHAL TOPAL "GENİŞ AİLE'DEN NEDEN AYRILDI? Zuhal, diziyi niye bıraktı?

Star TV'de sunduğu 'İzdivaç' programı 'yaz tatili'ne çıkınca müzisyen ve şarkıcı eşi Korhan Saygıner'le çıktığı tatile Kıbrıs'ta devam eden Zuhal Topal'a, 'Geniş Aile' dizisini niye bıraktığını sordum. Aylardır dizi setine, öğlen canlı yayın için televizyona, program bittikten sonra tekrar dizi setine dönüp çalışmaktan yorgun düştüğünü söyleyen Topal, “İki işten birini bitirmesem, ben bitecektim” dedi.

2008 yazında nikah masasına oturup hayatlarını birleştiren Topal-Saygıner çifti, şimdilerde bir yandan Beykoz Acarkent'ten aldıkları dört katlı villayı zevklerine göre döşerken, bir yandan da geleceklerine dair planları hayata geçirmenin peşinde.

Çiftin 'Öncelikle yapılacaklar' listesinin bir numa-rasında yeni yuvalarının dekorasyonu, ikinci sırada ise 'çocuk' var.
Zuhal Topal, “Allah nasip ederse seneye bir çocuk düşünüyoruz. 'Geniş Aile'yi bırakmamım asıl sebebi bu” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: