Zuhal Topal: Programım yakında bitecek...

Ünlü sunucu Zuhal Topal, "Evlendirme programınız kalkacak mı?" sorusuna ilk kez cevap verdi.

Magazin

Zuhal Topal: Programım yakında bitecek... Evlendirme programıyla ekranlara gelen Zuhal Topal dün akşam Arnavutköy’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Son dönemde yayımlanan KHK'ların ardından gündemden düşmeyen izdivaç programlarıyla ilgili Zuhal Topal ilk kez konuştu. Evlendirme programlarının bitirilmesi hakkında konuşan Zuhal Topal gelecek planlarını anlattı. Topal ‘Program yakında bitiyor, çok üzgün de değilim önümüzdeki projeleri değerlendireceğiz ama ilk yapacağım şey tatile çıkmak’ dedi.

OHAL kapsamında 690 sayılı KHK ile Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Kanunu’nda yapılan değişikliğin ardından evlilik programlarının yasaklandığı tartışmalarıyla ilgili RTÜK tarafından yapılan açıklamada evlilik programlarının yasaklanmadığı, ancak bu ve diğer programlarda yaşanacak yayın ihlallerinin bundan böyle lisans iptaline kadar yaptırımlara tabi olacağı belirtilmişti.

Zuhal Topal'ın ekibinden evlilik programlarının yasaklanmasıyla ilgili yapılan açıklamada "Eğer KHK ile evlilik programları yasaklandıysa yapacak bir şey yok" ifadeleri kullanılmıştı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: