Zuhal Topal'a zehir zemberek sözler!

Zuhal Topal'a 10 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verilen Zekeriya Atak, ünlü sunucuyu topa tuttu. Atak, "Zuhal Topal’ı Allah’a havale ediyorum. Manevi olarak çökmüş kendisi" ifadelerini kullandı.

Magazin

Zuhal Topal'a zehir zemberek sözler! 2017 yılında Zuhal Topal’ın izdivaç programına dondurma ustası damat adayı Zekeriya Atak katılmış ve Solmaz’a talip olmuştu. Zekeriya Atak’ın “şehitler var siz burada dans ediyorsunuz” sözleri stüdyoda gergin anlar yaşanmasına neden olunca, Atak stüdyoyu terk etmişti. Zuhal Topal yaşanan olayın ardından damat adayı Zekeriya Atak’tan şikayetçi olmuştu ve davanın geçtiğimiz günlerde sonuçlandığı ortaya çıktı. 10 bin lira Zuhal Topal’a manevi tazminat ödemesine karar verilen Zekeriya Atak Söylemezsem Olmaz canlı yayınında ateş püskürdü.

İşsiz kaldığını ve parayı ödeyemeyecek durumda olduğunu söyleyen Atak, “Programa katıldım, şehitlerimiz oluyordu ben de eleştiri de bulundum. Akabinde de bana dava açıldı. Zuhal Topal’ın eşi Koray Saygıner araya girdi ve 1000 liralık RTÜK cezası aldığını söyledi. Açıklama yaptık ancak itiraz ettiler ondan sonra Zuhal Topal bana düşman oldu. Zuhal Topal’ı Allah’a havale ediyorum. Manevi olarak çökmüş kendisi. Seda Sayan destek oluyor diye de haber yaptılar, kimse destek falan olmadı. Pişman değilim Zuhal Topal’a söylediklerimden dolayı, programı eleştiriyorum” dedi.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: