Zuhal Topal'dan Birkan K. açıklaması!

Gözaltına alınan damat adayı Birkan K. ile ilgili Zuhal Topal sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Magazin

Zuhal Topal'dan Birkan K. açıklaması! Adana merkezli 14 ilde gerçekleştirilen operasyonda ’eskortluk sitesi’ adı altında fuhuş çetesi kurduğu ve fuhuşa yer temin ettiği iddia edilen 2’si kadın 20 kişi gözaltına alındı.

Zuhal Topal ekrana ne zaman dönecek?

Zuhal Topal ekrana ne zaman dönecek?Şüphelilerin arasında özel bir televizyon kanalında yayınlanan evlilik programıyla ünlenen damat adayı Birkan K.’nın da olması dikkat çekti.

Birkan K.'nın yer aldığı izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal, Instagram hesabından bir açıklama yaparak "Ben sadece sunuculuk yaptım. Muhatap yapımcıdır" dedi.

Star TV, Zuhal Topal'ı gönderdi!

Star TV, Zuhal Topal'ı gönderdi!İŞTE O AÇIKLAMA:
Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezon sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan " Zuhal Topal'la" programının locasında yer alan isimlerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başladı.

Daha önce de altını çizerek belirttiğim gibi programın yapımcısı ben, benim eşim ya da ailemden biri değildir. Dolayısıyla çıkan haberlerin muhatabı yapım şirketidir. Şahsımla ilgili olmadıkça; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin, benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim.


Zuhal Topal'ın teknede tatil keyfi!

Zuhal Topal'ın teknede tatil keyfi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: