"Bi Küçük Eylül Meselesi" fragman!

Başrollerini Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı, senaristliğini ve yönetmenliğini Kerem Deren'in üstlendiği sinema filmi "Bir Küçük Eylül Meselesi" 14 Şubat'ta sinemalarda!

Eylül hayatta istediği her şeye sahip. Güzel, neşeli, eğlenceli. Ta ki bir gün başına bir şey gelene ve yaşamının son bir ayını unutana dek. Ailesi, arkadaşları her şeyin yolunda olduğunu söyleyip dururken, Eylül bir şeylerin ters gittiğini anlamaya başlar. Ve hatırlamadığı bir ayın peşinden Bozcaada'ya gider. Orada, daha önce hiç görmediği derbeder, garip bir adam, ona seslenir: "Eylül. Beni hatırlamıyor musun? Sen burada, bu adada bana aşık oldun."

19 Aralık 2013 11:17

YORUMLAR

(3 Yorum Yapıldı)

Misafir(büşra) ben çok sevdim kesinlikle 14 subat ta izleyicisi olacağım cok farklı geldi konu bana Engin Akyürek ve Farah Abdullah cok uymuşlar bence. ikiside cok zayıflamıslar merak ettim sebebini :) Engin Akyürek e gelince sanırım içine kapanık bir genci oynuyo ben öyle algıladım ve cok cok begendim performansını

19.12.2013 11:39:55

lucca engin akyürek oyunculuğuyla kesinlikle dünya çapında bir star!

20.12.2013 21:06:08

Misafir(Fulya) Teaser benim heyecanımı dahada katladı.14 Şubatta kesinlikle bu filmi izliyor olucağım.Engin Akyürek bizi şaşıtmaya devam ediyor.Tekin karakteri çok farklı olmuş.ve şundan kesinlikle eminimki biz Engin Beyi Tekin zannediceğiz.Engin Akyürek'in içinde kaç kişi yaşıyor acaba?Nasıl bir yetenek varsa adamda :)

20.12.2013 22:30:45
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz