Han kapısı aralanıyor, karşıma Et-Inn çıkıyor

Sonsuzluğu düşünün, ruhunuzu özgür bırakın. Kendinizi duvarların arasına zorla sığdırmaya çalışmaya ne gerek.. Zaten hayatımız dört duvar içinde geçmiyor mu? Bırakın ruhunuz ferahlığı yaşasın.. İşte tam böyle hissettiğim bir zamanda girdim Et-Inn’in han kapısından. İstanbul’un en büyük, butik et lokantası: Et-Inn!

ART OF FOOD


Büyük merak daha kapıdan girmeden başlıyor. Kocaman bir hanın kapısını andıran, şehvetli, gösterişli ve heyecan verici bir kapı duruyor karşınızda. Kapılar muhteşem bir dekorasyona açılıyor. Her yer pırıl pırıl, tarzında son derece iddialı; sanki yansımaların bir oyununu izliyorsunuz, renk seçimleri son derece şık.. Kısacası Et-Inn’in kapısından girdiğiniz an büyülü, farklı bir havası olduğunu anlıyorsunuz.Gittiğimiz mekanların tamamen ruh hallerimizle ilgisi olduğunu düşünüyorum. Bazen şehrin şamatasından, ışıklarından, seslerinden yorulduğunuzu hissedersiniz. Kendinizi en pırıltısız, en sessiz, en gizli mekanlara atmak istersiniz; kimse görmesin, kimse bilmesin.. Ruhunuzla baş başa kalmak istersiniz. Uzaklaşmanın size iyi geleceğinizi bilirsiniz..

Bazen de..

Sessizlik artık rahatsız eder, kendi sesimiz dışında duymak istediğimiz, değer verdiğimiz sesler vardır. Eşimiz, dostumuz, ailemiz.. Sevilenlerle yenilen yemekler olsun isteriz, büyük, gösterişli, şık ve tabii ki lezzetli. Dar alanlara sığdıramayız bazen ruhumuzu, ferahlığın tadını sonuna kadar çıkarmak isteriz. Büyük olsun, şık olsun, lezzetli olsun isteriz. İşte bu zamanlarda Et-Inn harika bir tercih!
1500 kişilik bir et cenneti

Et-Inn her köşesi özen kokan, her adımda şık bir et lokantası. Sahrayıcedid’de hizmet veren, kocaman bir mekan. Bahçesinde kocaman bir havuz, iç mekanda iki ayrı salon, bir adet toplantı odası, çocuklara özel alanlar, bar.. Tüm aradıklarınızın, isteklerinizin ve arzularınızın çok çok üstüne çıkabilme yeteneğine sahip Et-Inn.

Et-Inn metrekare olarak büyük olduğu kadar, çalışma ekibi olarak da oldukça geniş.. Bu kadar büyük bir restoranın nasıl bu kadar kusursuz işlediğini merak ediyorum. Gözüme çarpan, içime sinmeyen tek bir şikayet bulamadım. Kusursuza çok çok yaklaşmışlar. Bu kadar büyük bir restoranı, bu kadar düzenli ve özenli korumanın ve her daim geliştirmenin gizli kahramanları var: Et-Inn’in tüm çalışanları! Güler yüz asla eksik olmuyor, saygıda asla kusur bulamıyorsunuz. Siz özel bir geccenizde tercih ediyorsunuz ve kesinlikle pişman olmuyorsunuz..Et hanından özel lezzetler
Mezelerden Enginar Kalbi, kalbimi çaldı.. Evimizde yediğimiz, damağımıza son derece tanıdık olan ve hissetmek istediğimiz lezzetlerle birlikte aynı zamanda fark yaratan tatları da aynı sofrada bulmak mümkün.


Kuzu Pirzola


Lokum gibi Lokum!


Art of Food favorisi Sufle..


Ete doymak istiyorsanız, ruhunuzu ferahlatmak, kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız; Et-Inn'e bekleniyorsunuz..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: