Kim demiş iş yemekleri sıkıcıdır diye!

Hayatın her anına keyif katmak sizin elinizde. Mesela en ufak bir başarının keyfi bile bir başka olmalı. Yapılan iş, her zaman aşkla yapılmalı. Hayatımızın en güzel yaşları çalışmakla geçiyorsa ve bunun aksine ayak uyduramıyorsak; sevdiğimiz işi yapmalı yada yaptığımız işi sevmeliyiz. Çünkü hayat, baktığın pencereyle ilgilidir.. Çalışma hayatının meşhur bir seansıdır iş yemekleri. İnceden inceden alınır önemli kararlar, yeni girişimlere ilk adım atılır, kararlar verilir, imzalar atılır, el sıkışılır.. Büyük umutlar beslediğimiz iş yemeklerinin en özel mekanlarını sizler için bir araya getirdim.

ART OF FOOD

Gurme bir klasik: Paper Moon


İlk sıraya onu koymazsam olmaz! Klasik haline gelmiş, lezzetleriyle efsaneleşmeyi başarmış, gerçek anlamda gurme bir klasiktir Paper Moon. İş yemekleri için şehrin en tercih edileni.. Şık bir ambiyans; dekorasyonda harikalar yaratılmış bir zerafet örneği. İş yemeğinizin her anına sinecek bir şıklığı var Paper Moon’un. Dekorasyondaki düzeni ve ekipteki saygı konusunda aklınızda tek bir şüphe bile olmasın! Sizin günlerce hazırlandığınız, büyük önem verdiğiniz iş yemeğinizin kusursuz geçeceğini garanti edebilirim.

Şehrin kusursuzu: Sunset Grill& Bar


Konu iş yemeği olunca, titizlik artar, beklentiler yükseltilir.. Yemekte konuşulacaklar önemlidir. Kusursuz olmasını istersiniz. Beklentilerinizi tümüyle karşılayacak, hatta üstüne bile çıkabilecek, şehrin kusursuz mekanı Sunset’te iş yemeğiniz adına her şey düşünülüyor. Pırıl pırıl bir İstanbul manzarası eşliğinde, mekanın şıklığına karşı duyduğunuz karşı konulamaz hayranlıkla geçiyor burada iş yemekleri. Her daim beklentilerini yüksek tutanlara, en iddialı önerimdir Sunset!

Tarifsiz lezzet: Topaz


Yılların deneyimi gizler içinde Topaz. Lezzette ayrı, ambiyansta apayrı bir büyü söz konusu burada. İstanbul’un en iddialı fine dining konseptinde, her ayrıntı sizin için önceden düşünülmüştür. İş yemeğiniz için hiç düşünmeden yerinizi ayarlayabilirsiniz. Yemek boyunca önünüze harika lezzetler gelecek ve karşınızda hem tarihsel hem modern dokuyu hissedebileceğiniz harika bir İstanbul manzarası duruyor olacak. İş yemeğini aynı zamanda büyük bir keyif ve lezzet yolculuğuna çevirmek, Topaz ile sizin elinizde.

Dalga sesleri arasında: Sardunya Karaköy


İstanbul’un en büyük nimeti Boğaz’ı, son derece başarılı bir şekilde kullanan Sardunya’da dalgaların arasında bir iş yemeğine ne dersiniz? Başarılı şef Çiğdem Alagök’ün lezzet yorumlamaları eşliğinde, iş yemeğinizin tadı damağınızda kalacak. Şık ve zarif dekorasyonu, İstanbul Boğazı ile bütünleşerek kusursuz bir ortam sunuyor. Tercihinizi Sardunya’dan yana kullanın ve iş yemeklerinin keyfini çıkarın..

Boğaz’ın olmazsa olmazı: Park Fora


Park Fora, denize ve balığa dair tüm lezzetleri tam da olması gereken yerde, konuklarıyla boğazda paylaşıyor. Yeşilin tonlarından denizin mavisine uzanan lezzet yolculuğu 40 yıllık deneyimle boğaz ve balık kelimelerini lezzete dönüştürmeye devam ediyor. İş yemekleriniz için keyifli bir atmosfer sizi Park Fora’da bekliyor..

50 metre arayla: Yüksel Balık


Yeşilköy’den tüm şehre lezzetini ve şanını yayan Yüksel Balık, iş yemekleri için en karizmatik yerlerden biri. Lezzetiyle büyüleneceğiniz atmosferinde kusursuz bir yemek sizi bekliyor! Avrupa’da bir ilke imza atarak 50 metre arayla iki mekan açan Yüksel Balık, her iki şubesinde de kusursuz hizmet anlayışı ile sizi bekliyor.

Büyüleyen manzara: Lacivert


Anadolu Yakası’nda, Boğaz’ın hemen altında, şehrim tüm ihtişamına eşlik eden bir lezzet noktası Lacivert. Lezzetiyle doruklara ulaşan, manzarası ile büyüleyen ve iş yemekleriniz için şık ve eşsiz bir ambiyans sağlayan Lacivert, ilk tercihleriniz arasında olmalı. Her anından keyif alacağınız, bir iş yemeğinden olan tüm beklentilerinizin üzerine çıkacak olan Lacivert’i şiddetle tavsiye ederim.

Şık bir lezzet efsanesi: Develi Florya


Florya sahilinde, geniş bir alan üzerine kurulan Develi’de lezzetin efsane haline şahitlik edeceksiniz. Restoran içerisinde bulunan farklı büyüklükte ki salonlar, teras ve kış bahçesi ile yönetim kurulu toplantılarından workshop lar, seminerler, bayi toplantıları, ürün toplantılarına kadar her türlü organizasyon için uygun mekan seçenekleri sunmaktadır.Odalarda video konferanslarının yapılabileceği, barkovizyon ve sınırsız internet hizmeti bulunmaktadır. Develi Florya’da ayrıca, grup yemekleri için hareketli paneller ile oluşturulabilen yemek mekanları ile özel olarak tasarlanmış 60 kişilik VIP odası da dikkat çekici bir detay olarak göze çarpıyor. Odada video konferanslarının yapılabileceği, barkovizyon ve sınırsız internet hizmeti bulunmaktadır. Özel bölmelerle kişi sayınıza göre farklı büyüklükte kullanım imkanı sunmaktadır. Oturma düzenine göre 20 kişi ile 160 kişi arasındaki gruplara toplantı alanı sağlamaktadır. Video konferanslarının yapılabileceği, barkovizyon ve sınırsız internet hizmeti bulunmaktadır.

Anadolu Yakası’nın incisi: Tapasuma


Tapasuma, muhteşem konumu, Boğaz’ın tamamına hakim manzarası, yanı başındaki denizin sürekli değişen mavi-yeşil-gri renkleri ve bugünü ahenkle harmanlayan mimarisi ile kuşatılmış özel bir mekan. Gündüz iş yemekleri, akşam özel toplantılar ve kutlamalar, gün batımında huzurlu bir mola yeri olarak tercih edilen Tapasuma, kendine özel teknesi ile sizi İstanbul’un trafiğinden de kurtarıyor. Otel konukları için tüm gün hizmet veren Sumahan I, dileyen restoran misafirlerini de boğazın karşı kıyısına taşıyor.

En İyi İş Yemeği mekanı anketine katılmak için tıklayınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir: