Ay Kova'da!

Hafta sonunda 00.07’de Koç burcunda beliren Dolunay, ilişkilerde gelgit kafalara neden olabilir. Kendinizi tekrar ettiğiniz ve tartıştığınız noktaya takılmadan atlayın. Önemli olan birlikte olmanız; anlaşmak zorunda değilsiniz. Bu dolunayın bize vermiş olduğu bir diğer tema ise, Marsiyen bir rezonansa sahip olduğu için, kavgalara, özellikle otorite figürleri ile restleşmemenin altının çizildiği bir hafta olacak.

Astro-Maestro

Hafta başından itibaren eril aile büyükleri ( Baba, Amca, patron) ile ilgili olaylara ve gündemlere şahit olurken, diğer yandan medyada kadının kadına desteğini, şiddete uğramış kadınların itiraflarına şahit olacağız.

Koç (21 Mart-19 Nisan)
Pazartesi gününe başlarken biraz zorlanabilirsiniz. Neden diye soracak olursanız, hafta başından itibaren gündem oluşturan otorite figürleriyle konuşmak zor olabilir. Eril figürlerin gündem yaratacağı bu haftada baba, patron, ortaklar ile konular gerginlik yaratabilir. İlişkilerin, özellikle arkadaşlık ilişkilerinin güçleneceği bu dönemde, kendi hem cinslerinizden yardım görebilir, onları destekleyebilirsiniz. Dişil otoritenizi ve fallik yaptırımınızın gücünü sınamış olacaksınız. Bu hafta haksızlığa karşı gözlerinizi sakın kapatmayın.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
İş ve kariyer konularında büyük tırmanışın ilk etabı bu hafta başlıyor. Patronlar, VIP görüşmeler ve sunumlar gündem oluşturabilir. Bu yüzden çok önemli değilse, Boğa burcu için gündem oluşturmamanızı tavsiye ederim. Çok önemli bir şey olmadıkça onlardan kaçınmak isteyebilirsiniz. Akıllıca olur. Marsiyen etkiyi güçlü hissedeceğimiz bu haftada, her türlü çatışma potansiyelinden uzak durmanızı öneriyorum. Duramadınız diyelim, başbaşa sohbet ederken iş, politika, din ve ırk sorunları hakkında tartışmaktan kaçınmanızı öneririm. İlişkisi olmayan Boğa’lar, üzerlerinde sevgi sorumluluğu oluşturan dramalardan kaçma eğilimindeler. Flört, birden fazla kişiyle mümkün.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Eğer geçen haftadan bu hafta için seyahat planları yaptıysanız size kötü bir haberim var; bugün ve bu hafta boyunca her türlü seyahat planınız kesintiye uğrayabilir veya iptal edilebilir. Şaşırdınız mı? Hayır. “Zaten bu aralar hep öyle oluyor” dediğinizi duyar gibi oluyorum. Ne yapmalıyım diye soruyorsanız, her zaman yaptığınız gibi geciktirin veya değiştirin. Aslına bakarsanız şu aralar, masraf gerektiren ani yolculuklardan kaçının derim. Özellikle, gökyüzündeki manyetik alanı düşünecek olursak uçak korkusu ve türbülanstan hoşlanmayan İkizler, bir daha düşünmeliler. Zira bu hafta gökyüzünde şimşekler, fırtınalar, yağmurlar eksik olmayacak. Partnerizi para kazanabileceği konularda destekleyin. Ama konu seyahat etmek, alışveriş etmek olduğunda el frenini çekin. Sosyal planlar ve tatiller, şu anda finansal bir sıkışma oyunundan başka bir şey değil.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)
Bu hafta ortaklarlarla, erkek egemen figürlerle veya daha yaşlı aile üyeleri ile başa çıkmak zor olabilir. Beklediğiniz finansal hesapları kontrol edeceğiniz bu haftada, başkalarına karşı sabırlı olun. Geçmişten gelen eski hikayeler, nostaljik bir etki yaratabilir. İletişime geçme isteği duyabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yengeç’ler önümüzdeki dolunayın da etkisiyle üç gün öncesinden şefkatli bir şehvet ihtiyacı içinde olabilir. “Başlar Ay doğarken saltanatı Sultan-ı Yegah’ın…”


Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Bu hafta, özellikle iş ile ilgili bazı engellerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Otorite figürleri, denetçiler vs vb. Bu figürlerin sizden ne beklediğine dikkat edin yeterli. Bu arada, partneriniz özel bir istekle üzerinizde baskı yaratabilir. Kutlama gibi. Şu iş yoğunluğunda ona zaman ayıramayabilirseniz, 13 Ekim günü tartışmaya sakın girmeyin. Sonuçları sizin için saçma ve üzücü olabilir. Uzun süredir gelmeyen iş ile ilgili kararlar, iş odağınızı düşürdüğünden, bu hafta sağlıkla ilgili konuları halledin ve içiniz rahat etsin.

Başak (23 Ağustos - 22 Ağustos)
Bu hafta finansal engellerle karşılaşabilir, haftaya çok moralsiz başlayabilirsiniz. İş ortaklarınızla tartışmalar alevlenebilir. Personel sıkıntıları yüzünden bir iş arkadaşınızla çatışabilirsiniz. Özellikle bu aralar, kendi sınırlılığını teste tabi tutmak isteyecek Başak kadınları kendini sosyal programlara açabilir. Davetler, düğünler sizin için istediğiniz zemini oluşturabilir. Eve kapanmayın. İlerlemediğini düşündüğünüz bir ilişkiniz varsa konuşmadan kendiliğinden son bulabilir.

Terazi burcu (23 Eylül - 22 Ekim)
Bu hafta, her türlü görüşmeye nazikçe gidin, çünkü insanlar bu hafta biraz rahatsızlar. Çocuklarla, aile figürleriyle, özellikle erkek figürleriyle vakit geçirmeniz sizin için rahatlatıcı olacaktır. Aşkta durumlar biraz karışık. Bazı taşlar yerine otururken, öte yandan yanlış anlaşılma korkusunu aşmış olacaksınız. Sakin olun ve akışa güvenin.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Sezgileriniz, bu hafta herşeyi belli belirsiz rahatsız edici bulabilir. Hafta ilerledikçe, fırsatların önüne serildiğine şahit olacaksınız. Manipülatif olmakla suçlanabilirsiniz. Bu ara kimsenin etlisine sütlüsüne karışmadan yerine getirmeniz gereken işlere odaklanın. Hafta sonuna doğru basınç, biraz alçalacak ve sizin için keyifli günlerin ve seyahat planlarının oluştuğuna şahit olacaksınız.


Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Bu hafta ne söylediğinize ve ne yaptığınıza dikkat edin ve tavırlarınızda diplomatik olun derim. Haftanın geneli, sizin için güzel geçeceğe benziyor. Planlanılmış başlangıçların arifesinde biraz heyecanlı, biraz işinizi özlemiş olabilir misiniz? , Önümüzdeki haftanın başında kendinizi-vücudunuzu geliştirmiş sahalara dönmek için can atıyor bulabilirsiniz. Enerjiniz yükseldikçe, etrafınızdaki herkese iyimserlik rüzgarları yayıyor olacaksınız. İlişkisi olan Yay’lar, başarılarında partnerlerinin payını unutmazken, ilişki arayışında olmayan Yay’lar, haftasonuna doğru kendinden yaşça küçük kişilere doğru çekilebilirler.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Yeni başlayan projeler için para alabilirsiniz. Bu hafta, özellikle eşyalarınızı kaybolmaya karşı korumak için tetikte olun. Bu arada, otorite figürleri, aile büyükleri ile ilgili zorlanmalar yaşanabilir. Adaletin tecelli ettiğine ve kimin kime muhtaç olduğunu gördükçe evrenin bolluk inancınızı daha da güçlü tazeleyeceksiniz. Miras işleriyle ilgili paralar, bu süreç içerisinde yaşanan olaylarla şekillenecek. 13 Ekim’deki Dolunayda olaylar, iyice gelişmiş, netleşmiş olacak.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Bu haftanın başından itibaren kendinizi normalden biraz daha fazla huzursuz ve asi hissebilirsiniz.
Süren projeleriniz ile ilgili takvim çatışmalarının son bulmayacağı bu haftada, insanüstü bir çaba ile her yere yetişmek zorunda kalabilir. Trafikte sıkışıp ya sabır çekebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız ilişkinizle ilgili alacağınız haberler, haklılığınızı ortaya çıkartırken, kaybettiğiniz zamana ve yanan yıllarınıza iç geçirtebilir. Sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Size tavsiyem, bu gergin ve kaygan zeminde ani çıkışlar ve manevralar yapmamanız. Düşünmemenin ilk kuralı onu düşünmemektir.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Bu hafta, herkesi mutlu etmenin daha zor olacağı bir haftaya giriyorsunuz. O yüzden kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Bu hafta, özellikle yakın gelecekteki iş-proje-sunumlar için hazırlıklarınızı hızlandırın. İdeal fikirlerinizi önermek için Kasım ayına kadar bekleyin. O yüzden bu haftalar, sizin için çok daha kolay günler diyebilirim. Bu haftanın bir başka teması da sizler için bebek ve hamilelik konuları ile ilgili. Eğer çocuk yapmak için tedaviye başlamışsanız güzel haberler alacak, mutlu olacaksınız. Yuvanızın çocuk kahkahaları ile şenlenmesini diliyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: