Başak burcunda yeni ay!

SON DÜZLÜK… "Bugün dua ettim hepimiz için. Yüce tanrım bizleri affetsin."

Astro-Maestro

17-20 EYLÜL BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

Bana sorarsanız bu Yeni Ay, Mars'ın geri hareketinin başlangıcına denk gelmesi itibarı ile büyük önem taşıyor.

"Bu durum biz astrologlar için, toplum olarak birlikte katlanmak zorunda kalacağımız birçok olay ve duruma işaret eder.

“Bu işin şakası yok” söyleminin altını ivedilikle çizen bu Yeni Ay; farkındalığımızı artırmamız gerektiğinin belki de son habercisi.

Zira cahilliğin ve bencilliğin; insan hayatı ve sağlığı üzerinde ne denli etkili olabileceğinin kanıtı mahiyetinde gökyüzünde beliren bu işaret, Başağın, takıntıya varan kontrollü tavrı ve disiplini, titiz ve temizliğe karşı olan hassasiyeti ile bizleri önceden uyarıyor. Bu da demek oluyor ki;

Tedbir artık ihtiyaç olmaktan çıkıp zaruriyet haline dönüşmeli.

Bilmelisiniz ki astrolojide Yeni Ay’lar her zaman bir yansıma zamanı ve bir dönüm noktasının başlangıcını temsil ederler. Başak burcunda gerçekleşen bu Yeni Ay; kaderin düğümleri olarak bilinen ayın kuzey ve güney Düğümleri ile bağlantı kuruyor. Yani dostlarım; ayın on yedisinden sonraki üç günlük süre bizim için çok ama çok önemli. Bu süre zarfında gerçekleştirdiğimiz eylemlerin ve dahi tedbirlerin geleceğimizi değiştirmede anahtar olacağını hatırlatmayı siz okurlarıma borç biliyorum.

Neden derseniz; Başak burcunda gerçekleşen bu Yeni Ay'ın, Balık'taki Neptün'e muhalefeti, hem Mars hem de Merkür gerileme sürecindeyken, özellikle; virüsler ve yayılımı konusunda tedbirli olunması gerektiğinin altını çizer nitelikte.

Malumunuz üzere pek bir sevdiğim Oğlak burcunda gerileyen ve yıkmanın tanrısallığını temsil eden ve astrolojide ( Büyük Şeytan 666) olarak bilinen Satürn ve en az onun kadar azılı ve malefik, yani (kötücül ve zorlayıcı) bir gezegen olan Plüto; İkizler / Yay eksenindeki Kader Düğümleri ile bağlantı kuruyor olacak. Bu ikilinin yan yana gelişi, kontrolden çıkan durumların bizi çaresiz durumda bırakmasını kaçınılmaz kılıyor.

Bu süreçte kendimizi bir sis bulutunun içindeymiş gibi hissetmemizi sağlayan, sanrılar gezegeni olan Neptün, Balık burcunda gerilerken, Dünya konjonktürü adına; Amerika ile ilgili, özellikle, siyaset, hukuk ve seçim konularında yaşanacak hileler ve liderlerin tüm dünyaya yaşattığı hayal kırıklıklarının yanı sıra, saçma sapan doğa olayları ile de uğraşıyor olacağız. Apansız yağan dolular, beraberinde selleri getirebilir.

Hali hazırda Koç aksında süregelen Mars retrosu, diğer adıyla astrolojide, Akrep burcunun da yönetici gezegenlerinden olan savaş tanrısı Mars, yani Ares, Koç burcunun da yöneticisidir.

Burcu Akrep olan ülkemizin de yönetici gezegeni olan ve Astrolojide (küçük şeytan 66) olarak bilinen Mars, retrosu; 10-15 Kasım’a kadar ve sonrasındaki iki hafta daha gölge etkisini sürdürüyor olacak.

Bu zorlayıcı sürecin sonuna kadar, dünyada olduğu gibi ülkemizde de mevcut siyasetin çıtasının düşeceğini ve meclis içi dahil, bizleri utanç içinde bırakabilecek bir takım kavga ve olaylara şahit olacağımızı yekten söyleyebilirim.

Bunun yanı sıra, kısıtlayıcı etkisini, özellikle, sanat ve sanatçılar ile ilgili konularda zorlayıcı ve haksız bir şekilde gösterecek gibi görünüyor.

NE Mİ YAPMALIYIZ?

Öncelikle bu süreçte sakin, temkinli ve tedbirli olmamızda fayda var. Özellikle bu haftanın başından itibaren, ikili ilişkilerde hesap kitap defterlerini açmak yerine değerini biçtiğiniz, olmazsa olmazım, iyi ki varsın dediğimiz kişilerle maddi alışverişe girilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Zira madde ve mananın çok sert bir şekilde karşı karşıya gelmesinden kaynaklanacak sürtüşmeler bu haftanın bir diğer gündemini oluşturuyor olacak.

Diyeceksiniz ki, Bu Başak Yeni Ay’ının güzel etkileri yok mu?

Tabi ki var.

Bu Yeni Ay, değişim için mücadele etme motivasyonumuzu inanılmaz derecede güçlendirerek geliyor.

Eski düşünme ve sevme biçimlerimizin, gerçeklik karşısında yenik düşeceği ve yenilerinin onların yerine yükselmesine izin verdiği bu haftada özellikle Başak burçları için havada aşk kokusu var.

Bunun yanı sıra; Terazi'deki Merkür Jüpiter' ile kare oluşturuyor olacağından; özellikle e ticaret, sosyal medya ile ilgili işlerde gelişmeler ve ilerlemeler hız kazanabilir. Bunun yanı sıra Merkür yine, 21 ve 23 Eylül'deki bu ay döngüsü sırasında hem Pluto hem de Satürn'ün karesini oluşturuyor olacak.

Türkçe meali;

Bu uydu Satürn ve Pluto ile uyumlaştırıcı üçgenler oluşturduğundan, iç dünyamızda yaşanacak devrimler mahiyetinde reformlar hayatımızda gerçek dönüşüm fırsatlarını da beraberinde getirebilir. Değiş tonton…

Gökyüzü an haritasında dikkatimi çeken bir başka husus ise, kişisel düzeyde, bu yeni ayda, özellikle cilt sağlığı ile ilgili konularda kendinize iyi bakmanız gerekliliğini vurguluyor. Bu süreçlerde estetik ameliyatları kesinlikle önermiyorum. Küçük dokunuşlarda dahil. Boğaz enfeksiyonlarına karşı özellikle Propolis( bal poleni) ve zerdeçal ve adaçayı, hatmi çiçeği ve ıhlamuru evinizden eksik etmeyin. Kış çaylarınızı, melisa, papatya ve gül kurusu ile hazırlayın. Son zamanlarda özellikle kozmetik sektöründe de kendini gösteren keçi sütü ile ilgili doğal sabunları cildiniz için tercih etmenizde fayda görüyorum.

Yazın ölü derisini üzerimizden atmak, tazelenmiş ve gözenekleri açık bir ciltle sonbahara merhaba deyin dostlar. Anam babam usulü kese birebir...

Malum, Başak, fiziksel olduğu kadar, zihinsel düzeyde de meydana gelebilecek iyileşme ile güçlü bir şekilde bağlantılıdır.

Şimdi sağlığınıza odaklanmanın ve sizi ve sevdiklerinizi rahatsız eden şeyleri iyileştirmenin tam zamanı.

Önerim geçmişten gelen miadı dolmuş ilişkilerle vedalaşalım. Yazlıklarımızı ufaktan kaldıralım ve hayatımızda ki boş yapanları, kısacası boşları toplayalım, kalan sağlarla, (extra ordinary ) temkinli yola devam edelim diyorum.

Bence özellikle şu ikinci dalganın hızla üzerimize geldiği bu döngüde, tam da Başak burcunu temsil eden yıldız “Hijyen” bize şunu anlatmaya çalışıyor.

Bu tedbir almanız için son düzlük. Yüzünüzde çift maske ve siperlik ile dolaşılmasını ve merdiven altı dezenfektan ürünleri kullanmamanızı ivedilikle öneriyorum. Ürtiker sistemde oluşabilecek, döküntü, kaşıntı, egzama vs, ve gibi alerjen durumlara karşı açık olacağımız bu döngüde, kullanmış olduğunuz kimyasal maddelerin içeriklerine dikkat edin diyorum. Uzun süreli kullanımlarda farklı kimyasallara maruz kalmamızın cildimiz üzerindeki toksik etkisini unutmayın. Dışarıda her gördüğünüz dezenfektanı teninize sürmemeye, dökünüp yıkanmamaya özen gösterin. Ne demişler ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti. Konu sağlık olduğunda harcadığınız paraya üzülmeyin. Zira durum sadece temizlikle ilgili değil!!!

Eğer doğal dezenfektanlar, yabancı ürünler çok pahalı diyorsanız; Ben tüm danışanlarıma özellikle, yiyeceklerin temizliği için, hatta bunun yanı sıra, eterik bedeninizin temizlenmesi adına da;

duş almadan önce elma kabuklarından hazırlayacağınız doğal, basit ama etkili olan, elma sirkesini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Uçucu olduğunu ve duş sonrası koku bırakmadığını da belirtmeme bilmem gerek var mı?

Her pazar olduğu gibi bu pazarda instagram hesabımda Mehmet Özgür Ekmekçi ( ozgurekmekci_) hesabımdan beni takip edebilir, www.mehmetozgurekmekci.com adresinden paylaştığım yazılarıma uluşabilirsiniz.

Ayrıca, Doğum haritalarınız, ilişki haritalarınız ve kristal şifalandırma ve aura temizliği için dm üzerinden asistanım Aysun hanımla randevu oluşturmanız mümkün.

Okurlarım Destek yayın evinden çıkan "Sarmaş Dolaş" isimli fantastik kitabıma nasıl ulaşabileceklerini sormuşlar. Bence alışveriş merkezlerine girmeyin. İnternet üzerinden başta D&r kedigen ve karakarga üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Bu kadar reklamdan sonra haydi bakalım gelelim 17 Eylül de başlayan ve artı üç gün süren Başak Yeni Ay'ının burç bazındaki etkileşimlerine ve yeni haftaya;


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Malumunuz üzere, geçtiğimiz hafta başlayan Mars Retro’su, sizin gezegeniniz Ares, yani savaş tanrısı Mars tarafından yönetiliyor. Yeni haftanın başından itibaren özellikle, sıcak para konularında gecikmeler yaşamanız olası gibi görünüyor. Hadi hadici Koç’ları hiç de mutlu etmeyecek bu durum karşısında biraz sabır göstermek zorundasınız. Biliyorum sabır kelimesi sizinle yan yana gelmiyor olsa da, hafta sonuna kadar buna katlanmanız gerekebilir. Öte yandan 17 Eylül’de başlayan ve artı üç gün etkisini sürdürecek olan Yeniay zamanında, iş ve yeni projelerin sunumları konusunda hiç olmadığınız kadar hırslı ve mücadeleci hareket edebilir, tuttuğunuzu koparabilirsiniz. Strese bağlı abur cubur olaylarını abartmayın ve özellikle ayak sağlığınız ile ilgili konulara hassasiyet gösterin diyorum.

Motto; Kendimden vazgeçeceğim korkusuyla kalbimi sana açmaktan korkmuyorum.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bu haftaya biraz enerjiniz düşük giriyorsunuz. Özellikle hafta başından itibaren anlam veremediğiniz baş ağrıları enerjinizin düşmesine sebebiyet verebilir. Sebebi vücudumuzdaki su azlığı, dengesizliği olabilir. Günde en az bir buçuk litre su içmeniz gerektiğini hatırlatırım. Çalışma ortamınızda ya da yakın çevre ilişkilerinizde kendinizle ilgili duyduğunuz haberlere kulak asmayın. Hafta ortasına doğru, enerjinizi o istediğiniz büyük iş ve sıcak para için kullanmalı ve güçlü bağlantılarınız ufukta görünen ve nihayet sizi harekete geçiren bu avantajlı iş için sonuna kadar harcamalısınız diyorum. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda partneri olanlar ilişkilerini bir üst seviyeye taşırlarken, ilişkisi olmayan Boğalar bu Yeni Ay döngüsünde su burcundan gelebilecek ilişki tekliflerine açık olmalılar. Zira bu hafta başından itibaren Boğalar kendilerini, hiç olmadığı kadar aşka ve duygusallığa aç ve ilişkiye hazır hissedilirler.

Motto; “Geceleri beni hatıran değil, hataların ayakta tuttu.”

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Haftaya oldukça tempolu giriş yapan İkizler, bu hafta başından itibaren bitmeyen işler yüzünden başını kaşımaya vakit bulamayabilirler. Malumunuz üzere geçtiğimiz hafta başlayan Mars retrosu, sosyal çevrenizle olan ilişki evinizi etkiliyordu. 17 Eylül’deki Yeniay’da özellikle aşk ve ilişkiler konusunda yaşanan "limoni"bir takım olayları arkanızda bırakıyor ve haftaya tertemiz bir sayfa açarak başlıyorsunuz.

“Dilin belası” dedirtecek cinsten söylemlerinizi, bu hafta içinizde tutun. Stresinizi ve agresyonunuzu sonbahar için yeni ciciler alarak giderin. Alışveriş İkizlerde hep çalışır biliyorsunuz. Ayrıca, diş temizliğinizi ve kontrollerinizi ötelemekten ve ertelemekten vazgeçin.

Motto; “Bu gün hatalarını sahte nezaket leriyle yatıştıranlar, yarın seni çerez niyetine atıştıranlardır.”

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Haftaya oldukça fevri bir başlangıç yapacak Yengeçler bu haftada niyeyse, ex ilişki dosyalarını geri dönüşüm kutusundan çıkarmaya pek bir meyilli görünüyorlar. Melankolinin hat safhada olacağı bu yeni haftada düşünmemek istiyorlarsa, kendilerini yorucu sportif aktivitelere vermelerini öneriyorum.

En kötü ihtimal kaslarınız ağrısa da , sonuçta kasa kazanır. Tavsiyem; başkalarını düşündüğünüz kadar kendinizi düşünmeyi ön plana çıkarmalı ve gereksiz "Kibariye sıcaklığınızı" bir yana bırakarak daha mesafeli ve politik hareket etmeniz yönünde. Zira geçmiş ilişkileriyle ilgili haberler hafta sonunun gündemini oluşturabilir dikkat diyorum. Aynı suda iki kere yıkanılmaz sözünü anlayan arkadaşlar yeni aşklara yelken açarken, Dersimi aldımda ediyom ezber diyen arkadaşlar ise kendilerini özellikle ateş grubundan gelecek tekliflere açık tutmalılar. Flörtöz bir tavır içerisinde olmanın hiçbir mahsuru yok tatlım. Malum bir çiçekle bahar olmuyor. Ayrıca her şeyi de çıra gibi incelemek zorunda değilsin. Elimde değil diyorsan da karşı tarafa yansıtma, seni yorucu biri gibi gösteriyor benden söylemesi...

Motto; “Şeytan azapta diyen arkadaşa, gazabımı iletin lütfen, kendisi ile artık ilgilenmiyorum.“

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Malumunuz üzere, geçmiş olduğumuz haftalar boyunca gelecekle ilgili belirsizlikler fazlasıyla gündem oluşturdu ve haliyle çok yoruldunuz. Bu hafta her şeyin olumlu ya da olumsuz bir şekilde netleşeceğine şahit olacak ve nihayetinde yol alabileceksiniz.

İş ve kariyerle ilgili konularda ciddi kararların alınacağı bu haftada sizlere tavsiyem;

kaşenizi düşürmemeniz ve kendi değeriniz altındaki hiçbir şeye ya da kişiye tamah etmemeniz yönünde. Bu hafta Başak burcundaki yeni ayın da etkisiyle kendinize hiç olmadığı kadar güvenmeli ve kendi işinizi kendiniz yapmalısınız. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda septik, yani şüpheci tavırlarıyla partnerlerini bunaltan Aslanlar kantarın topuzunu fazla kaçırdıklarını fark etmeli ve pençelerini patilerinde saklamalılar. Partnerleri ile aralarında açılan bu görünmez duvarı yıkmanın tek bir yolu var. Onu da buraya yazamıyorum. Anladın sen, Miaouvvvvvvvvvv…… ilişkisi olmayan Aslanlar ise başta Koç burcu olmak üzere, ateş burçlarından gelecek haberleri beklemekten ve "kombo stalk" yapmak yerine, kalpleri taş kesilip, spor yapıp taş olsunlar diyorum. Zira yeni gelen için lazım olacak.

Motto; “Tekrar denemek için vaktim yok, telafi etmek için ise çok geç.”

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Aşk konusunda çok şanslı olduğunuz bir haftaya giren Başaklar, nihayet hayatınız normallik seviyesine geri döndü. Para yoksa huzur yok, huzur yoksa aşk yok demeyin. Tensel ihtiyaçlarınızı karşılayın diyorum. Bu da can! İlişkisi olan Başaklar partnerinize olan sadakatiniz, birbirinize duyduğunuz bağlılık ve güveniniz geleceğe daha umutla bakmamızı sağlıyor olacak. Öte yandan aşk konularında şansınız devam ederken, bitmeyen Mars retrosu yüzünden maddi konularla ilgili zorluklar yaşanması kaçınılmaz. Unutulmuş banka ekstreleri, günlük harcamalardaki artışlar canınızı sıkabilir. 17 Eylül’deki burcunuzda beliren Yeniay sonrası üç günü çok iyi değerlendirin. Küçük altın alın, hastag memebank…

Motto; " Seni ben unutmak istemedim ki, yükselen altına neden inandın?"

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Benim güzeller güzeli kraliçem Venicem; ve prensim, erkek güzellerim, haftaya, dakka bir gol bir, iletişimle ilgili kopukluklar ile merhaba diyorsunuz. Başak burcundaki Yeni Ay sayesinde iletişim evinizde gerçekleşecek yanlış anlamalara çok açık olacağınız bu haftada sizlere tavsiyem, karşınızdakini kesmeden iyi dinleyin. Zira çok sevdiğiniz birini yanlış anlayabilir, arkadaşlarınıza anlamadan dinlemeden darılabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda sakin bir dille duygularınızı dışarı vurursanız bu dönemi güzel bir şekilde atlatacaksınız.

İlişkisi olmayan Teraziler özellikle hafta sonuna doğru o beğendikleri ve flört ettikleri kişiyi daha iyi anlama ve çözme şansı yakalayacaklar. Anda netliğiniz yok unutmayın, acele etmeyin ve geçmiş derslerinizi unutmayın.

Motto; " Ne sana ne bana ..... kaldı kel Hasan'a"

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili burçdaşlarım, biliyorum içinde bulunduğunuz düzenden sıkıldınız ve biraz rutinin dışına çıkmak ihtiyacın dasınız. Ama yaz bitti. Hatırlatırım, ağustos böceğinin şarkısı sustu. Şimdi çalışma zamanı. Güzel haber şu ki; çalışma hevesimiz her zaman olduğundan çok daha yüksek. Ancak burcumuzun yönetici gezegenlerinden biri olan Mars gerilemeye devam ediyor. Türkçe meali şudur ki; Sağlam dur, merhametin senin düşmanın olduğunu kendine hatırlat ve artık spor yapmaya başla. Zira ancak böylelikle zorluklar karşısında pes etmeyerek, amacına yüksek bir enerji ile ulaşabilirsin. Yeniay’da ilişki olan Akreplerin dikkat etmesi gerekiyor. Zira uzun zamandır kuyruğumuzun üçüncü boğumunda biriken zehir yüzünden talihsiz söylemlerle sağlıksız kararlar alabilir, bir anda tüm ilişkiyi kesmek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Akrepler özgürlüğünüzü yalnızca gerçek aşkla takas edebilirsiniz unutmayın. Hoşlanmak ayrı aşk ayrı… Akrep burcuna da ultimas geçer miyim. Her zaman...

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta bütün Yayların yayları gevşiyor. Sosyal kelebek misali gezip eğlenmek isteyebilirsiniz. Siz yine de abartmayın diyorum. Pandemide vakaların artışı hem de iş stresini de göze alacak olursak, acaba evde mi kalsan? Ne dersin Yay. 17 Eylül’deki Yeniay’da özellikle başlayan projeler konusunda bitişler ve akabinde yeni başlangıçlar yaşaman olası. Kayıp olarak değil deneyim olarak bakarsan, yeni başlayacağın iş ve ilişkilerde daha sağlam adımlar atmış olacaksın. Geçmişten gelen dostlara vermiş olduğun sözleri tutmalı ve onların gönüllerini almalısın. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda ilişkisi olan Yaylar kendilerine biraz özgürlük alanı açma ihtiyacında olabilirler. İlişkisi olmayan Yaylar ise geçmişten gelen o özel kişiyle şimdiki aklıyla tekrar bir başlangıç yapmayı düşünmeliler.

Motto; “ İçindeki; Ser gider, kum kalır diyen sese de aldanma, ilk dalgada kumdan kaleler yıkılır. Sağlam ilişkilerin temellerini göremiyorsun çünkü onlar toprağın altında kaldı. Şimdi ne kurmak istiyorsan geçmişin üzerinde taştan kuleler gibi yükselmeli”

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Enerjinizin yerinde ve yüksek olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Bu yüksek enerjiyi yeni projelerle ve tabi ki para ve işle ilgili konularda fazlasıyla harcayabilirsiniz. Mars retrosunun etkileri üzerinizde devam ederken, özellikle eğitim ve yurtdışı ile ilgili planlarda, birtakım ötelemeler ve ertelemeler gündeme gelebilir. Sükûnetli olmanızda fayda var. Hoş bu dediğime kendim bile inanmadım. Demek istiyorum ki; en azından bayramlık ağzınızı açmadan evvel iki kere dinlemeli bir kere konuşmalısınız. Hele ki konu büyük anlaşmalar ve projeleriniz ise öfkenizi çok iyi bir şekilde kontrol etmeli, hiçbir eksikliği gözden kaçırmamalısınız.

Motto; “ İnadım irademin eşekliğidir."

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Mars retrosu devam ederken 10 Kasım’a kadar para akışı ile ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise iletişim… Zira bu süreçte özellikle Başak Yeni Ayında alınganlıklarınız hat safhaya ulaşıyor gibi görünüyor. Kendinizden bile beklenmediğiniz tepkiler verebilir, etrafınızda sizin için uğraşan iyi niyetli insanları incitebilirsiniz dikkat diyorum. Soyut konuları somutlaştırma ve belirsizliği yok etme çabanız çok eski bir ezber. Ben bu filmi daha önce gördüm demek yerine, elinizi taşın altına sokun ve olacakmı olmayacakmı endişesinden uzaklaşarak, eyleme geçin. Oluyor muymuş, olmuyor muymuş ona bakalım ne dersiniz canlarım. Konu aşk olduğunda ilişkisi olan Kovalar yoğun arzular hissederken, ilişkisi olmayan Kovalar, geçmişin hesabını kesiyor olacaklar. Ne zaman mı bu hafta sonu. Hiştt sakin ol ve mavi giy. Sana çok ama çok yakışıyor.

Motto; “ Ay oldum sana bakıyorum şimdi, mahşerin atlıları da cüceymiş. Belki de ben sana tepeden baktığım için öyle görüyorum.”

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu ayın Balık'taki Neptün'e muhalefeti ile haftaya başlayan Balıklar, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da sıcak para akışı ile ilgili konular ile kendilerini darlama eğiliminde olacaklar. Yapmayın. Biliyorum, uzun zamandır aile mevzuları yüzünden işin başına oturamadınız, projelerinizi tamamlayamamanın verdiği sinir, kıtlık bilincine karıştı gitti. Öncelikle sakin olmalı ve her zaman yaptığınız gibi planlarınızı yazarak zamana yaymalısınız. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda, ilişkisi olan Balıklar; ruh haliniz ani değişkenlikler gösterebilir ve kötümser bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmanın en güzel yolu, yavaş tempolu yürüyüşler diyorum. 17 Eylül’deki Yeniay’ sürecinden sonraki üç gün ilişkisi olmayan Balıklar beklenen kişiden gayet net ve anlaşılır bir sinyal alacaklar. Bence kişisel bakımınıza ve aldığınız kilolara biraz daha önem göstermenizde fayda var. Botox, dolgu, prp, gözkapağı ve gıdı ameliyatları düşleyen balıklar varsa o hafta bu hafta değil. Hatta bu ayda değil. Kışa kadar bekleyin.

Motto; “Kırk yıllık öküz bile senin gibi trene haa diyemedi”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: