Enerjik sıfırlanmaya hazır mısınız?

Evren Sizden Hazırlanmanızı İstiyor…!

Astro-Maestro

Nasıl mı?

Mars önümüzdeki hafta kareye oturacak ve hafta boyunca hepimiz bu gerilimin arttığını hissediyor olacağız. Koç burcundaki Mars, Oğlak burcundaki Satürn'ün kare şeklini alıyor.

Bunun Türkçe meali hedeflerinize doğru ilerlerken disiplini, gerçekliği ve bütünlüğü kucaklamak anlamını taşır.

Bu yüzden şimdi sıçramak elzemdir. Tavsiyem Mars’ın Plüton’daki son meydanından kendinizi baştan sona her anlamda inşa etmeniz.

Başka bir deyişle bu hafta bir eylem çağrısı niteliğinde.

Ne mi yapmalıyız?

Öncelikle vizyonunuz konusunda net olun, amacınıza yeniden ad verin ve ardından harekete geçin. Merkür Çarşamba günü Başak burcuna girdikten sonra hedefinizi gerçekleştirme sürecini başlatın. Amacınızın ne olduğundan emin değilseniz, Salı günü Mars'ın Aslan'daki yeni ayının niyetinize ve amacınıza hizmet etmesine içinizden izin verin.

Tavsiyem, Ne yapıyor olursanız olun, her ne başarıyor olursanız olun, 'Başarırsam ne olur?' Diye kendinize sormayı unutmayın. Hepsinde bir anlam var mı yoksa sadece sizin tarafınızdan verilen yapay bir anlam mı yüklü? Eğer cevabınız evet ise;

Yeni ay (Hilal) gökte belirdiğinde şu sözleri aya bakarak içinizden defalarca tekrarlayın.

“Algımı yeni olasılıklara ve potansiyellere açıyorum. Kendimi evrenin sonsuz bolluk ve bereketine açıyorum.”

Yukarıda vermiş olduğum tantraya ek olarak, Aslan burcundaki bu güçlü yeni ay, Yengeç burcundaki Venüs ile de çok güzel bir kavuşum halinde. Boğa burcundaki Uranüs, Güneş ve Ay güney düğümü ile üçgen yapıyor. Bu da demek oluyor ki sevgili dostlarım; Beklenen tüm cevaplar bizlere görünecek. Evrene ve onun mükemmel işleyişine güvenin ve kendinizi akışa bırakın diyorum.

Bu döngüde direnen değil teslim olan kazanacak. Unutmayın Aslan'daki bu verimli ve enerji verici yeni ay bizi amacımıza adım atmaya davet ediyor…

Ağustos ayının 16’sında Pazar gününden başlayarak, enerjik bir sıfırlama sunan, hani o çok ihtiyaç duyduğumuz rahatlama, enerji artışı nihayet kapımızı çalıyor.

Son üç haftadır (150) derecelik açılarla içimizi bunaltan, o buhran dolu günleri ardımızda bıraktığımızın müjdecisi gibi gökte beliren bu pozitif yeniay ile birlikte; Aslan burcunda kendi evine yerleşen Güneş, enerji verici, aksiyon gezegeni Mars'la, pozitif üçgen açı yapıyor olacak.

Bu iyimser açılar eğlence potansiyelimizi tekrar açığa çıkarırken, ilham gerektiren işlerde çalışan o güzel insanlara ise o bekledikleri yaratıcı enerjiyi kullanma şansını tanıyor olacak.

İlham perileri geri dönüyor müjde… Yaratamıyorum, üretemiyorum, başlayamıyorum diyenler bu hafta hiç olmadığınız kadar yaratıcı olacaksınız. Tavsiyem, ses kaydı alın, yedekleme yapın. Sonra pişman olursunuz benden söylemesi…

Güneş ve Merkür'ün birbirine çok yakın olan bu kombinasyonunu Pazartesi gününden itibaren bizlere iyimserlik ve ilham vermeye hazırlanıyor. O çok ihtiyaç duyulan umutlu günleri destekleyen bu kavuşumla hayatımızdaki enerjik sıfırlanmanın dönüm noktasına yaklaşırken; deneyimlememiz gereken güçlü yönlerinizin ne olduğunu merak ediyorsanız, instagram hesabım olan ozgurekmekci_ hesabından bana dm ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz. İş dünyasında başarı astrolojisi anlamına gelen (Astrology of Success in Busines) haritalarınız ve her zamanki gibi doğum ve ilişki haritalarınız için benimle iletişime geçmeniz yeterli.

Aslan sezonunda beliren bu yeniay, yüzde yüz kapasite çalışmamızı ve kazanmamızı desteklerken, bir yandan da (tam ve saf) sevme yeteneğimizi derinleştiriyor ve kendimizi cesurca hedeflere yönlendirmemizi salık veriyor nitelikte…

Hazır cesur hedeflerden bahsetmişken, 18' Ağustos Salı günü Aslan burcunda 26 derecede 22: 43'te (ET) gerçekleşecek olan bu yeni ay sayesinde; kendimizi yeni başlangıçlara hiç olmadığımız kadar hazır hissedeceğiz.

Ne mi yapmalıyız?

Öncelikle güçlü yönlerimizin farkında olmalı ve sahip olduklarımızla, şu andan itibaren, o en çok başarmak istediğimiz büyüme için güçlü hedefler belirlemeliyiz. Hatta bu yazıyı okuyorsanız bence üşenmeyin bir kâğıt kalem alın ve hedeflerinizi yazın.

Malum hep söylediğim gibi “Su uçar yazı kalır”

Bu yıl yaşanan zorluklar göz önüne alındığında, bana sorarsanız bu olumlu yeni ay bu özeni ve saygıyı hak ediyor.

Şimdi; (en umutlu - ama ulaşılabilecek – vizyonunuz) için niyetlerinizi belirleme zamanı.

Eğer doğum haritanızı çıkarttıysanız; Aslan burcunun işgal ettiği eve bakın derim. Parlamanız gereken yer tam da burasıdır. Eğer haritanız yoksa ve bu konulara aşina değilseniz yapmanız gereken şey basit. Hayatınızın iş ve kariyer alanları için niyetlerinizi belirleyin ve bir kâğıda bunları önemlilik derecesine göre, (Sizin için en çok arzu edilen ve elinizin altında olan umutlar, hedefler ve dilekler) başlığı altında niyetlerinizi sıralayın ve ardından bunları gerçekleştirmek için niyet edin. Niyetin gücünü kullanın. Unutmayın yer ve gök niyetin ve duanın üzerinde durur.

Çarşamba günü, Merkür Aslan burcundan çıkıyor ve Başak'a giriyor. Başak burcuna yapılan bu vurgu, Başak'taki maksimum yeniay ( hilal) tarafından da destekleniyor. Ay, Başak'ta Çarşamba 4: 20'den ET'den Cuma'ya 5:15 ET'e kadar seyahatini sürdürüyor olacak. Cumartesi günü, Güneş Başak'ta ki Merkür'e katılarak, ortaya çıkan organize olma ve hayatınıza düzen getirme temasını daha da güçlendirecek. Güneş Başak burcuna girdiğinde, muhtemelen biraz boşluk ve yalnız zaman için can atıyor olacağız. Bu yüzden sadece kendinizle olmak için biraz zaman ayırmanızı tavsiye ederim. İletişim gezegeninin titiz ve ayrıntılı odaklı Başak burcuna girişi biz astrologlar için her zaman organize olmaya davet anlamını taşır.

Şimdi ile yılın sonu arasındaki kalan aylarda; yani sonbaharda kendimizi ve kaynaklarımızı - hem iç hem de dış gücümüzü - şimdi bir araya getirmek ve hazırlanmak çok önemli.

Başak'taki Merkür size yapılacaklar listelerinizi yazmak, hedefleriniz için bir strateji oluşturmak ve yeni düzeni benimsemek için ilham veriyor unutmayın. Bunu kendi yararınıza kullanın derim. Elektronik eşya almak, telefonunuzu yenilemek istiyorsanız, tam zamanı.

“Harita sahibi olanlar için ilgili Gezegensel Konumlar: Boğa burcunda Uranüs. Venüs İkizlerden sonra Yengeç'te. Venüs 17.'de Chiron'u, 27.'de Neptün'ü üçleme ve 25.'de Jüpiter'e ve 30.'da Pluto'ya karşı çıkıyor. Boğa burcundaki Ay Uranüs ile kavuşuyor, Jüpiter' Plüton ve Satürn ile üçgen açı yapıyor.”

Şimdi gelelim burç bazındaki etkileşimlere;

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar; Bu hafta başından itibaren yönetici gezegeniniz Mars, Güneş ile kavuşum halinde. Koç burcundaki Ay, Merkür ile üçgen, Chiron ve Jüpiter, Plüton ve Satürn ile kare halinde.

Türkçe meali;

Hayatınızla ilgili ne yapmak istiyorsanız, maddi ya da manevi fark etmez. Bu hafta biraz daha çaba gerektiriyor. Tavsiyem öncelikli olarak gevşemeye ihtiyacınız olduğunu fark etmek. Haftaya enerjik ve egzersizlerle başlayın derim. Omzunuzdaki sevgi sorumlulukları yorucu ve bırakmanız gerektiğinizin farkındasınız. Evren size yeni bir plan hazırlarken, kendinizi akışa teslim edin. Yönetmeye çalışmayın. Bu hafta miadı dolmuş ilişkilerden bile ayrılmak çaba gerektirecek unutma. Yeterince hafiflediğinde o beklenen güzel haber ya da özlenen aşk kapıda olacak. Sende sıkıntı yaratan her türlü maddi manevi anksiyeteler gittiğinde, beklenen o altın an geliyor. İşe kendini keşkeler ve acabalar ile yormaktan vazgeçmekle başla. İşte bunu başardığında anda ve akışta olacaksın unutma. Şunları tekrar et Koç; Aşk ve başarı zaman geldiğinde orada beni bekliyor olacak, sadece orada, var olmam yeterli. Ve bilmeye, sahip olmaya değer olan her şey o anda benim ve tam ve bütünün hayrı için gerçekleşiyor. Şimdi oluyor. " Konu aşk olduğunda ihtiyacınız olan şey ruhsal açlıkların tatmininden çok tensel tatminler. İkisini birbirine karıştırmayın. Partneri olan Koç’lar sevdiğiniz kişinin sağlığıyla ilgili kontrolleri önemseyin diyorum.

MOTTO; Doruklardayım, o yüzden çekmiyor desem olmayacak. Görüyor açmıyorum net...!

BOĞA

Sevgili Boğa’lar ve yükseleni Boğa olanlar; Bu hafta Uranüs Boğa burcunda misafirliğini sürdürüyor. Venüs, Chiron, Neptün üçlü etkisi devam ederken, Pluto Jüpiter’a karşıt. Boğa burcundaki Ay Uranüs ile kavuşum halinde. Plüton ile Satürn'e üçgen açı yapmış. Türkçe meali,Bu hafta İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü ne kadar çok düşünürseniz, kendi iyiliğiniz hakkında o kadar az endişe duyuyor olacaksınız. Yanlış imgeleri yaratma konusunda başarılı olacağınız bu haftada Boğa’lara tavsiyem; İnsanlar gerçekten mutlu olsun diye, ya da sizin mutlu olduğunuzu düşünsün diye gülümsemeye devam etmeyi bırakın. O yüzünüze yapışmış kader gibi gülümsemenizi çıkarın. Doğal olmayan hiçbir şey size yakışmıyor. Sadece senin mutlu olduğunu düşünen insanlar tarafından değil, seni mutlu eden insanlar tarafından mutlu edilebilirsin. Boş ver partnerini, aileni, şunu bunu. Boğa, Sen mutlu ol… Unutma herkes kendi hayatını yaşamalı. O beklediğin ve seni yerinden kaldıracak fırsat bu yeniay ile birlikte ufukta beliriyor olacak. O nazlı hilali gökyüzünde gördüğünde bu söylediklerimi tekrar et.

“Benden taşan sevgi, katlayarak bana bolluk ve bereket olarak geri dönüyor.

İlişkisi olmayan Boğa’lar bu hafta sonu onların kalbini yerinden sökecek bir heyecana hazırlıklı olsunlar. Diyorum. İlişkisi olan Boğa’lar güneş yerinde her

şey yolunda…

Motto; “ Felsefe taşı ile boynuzlarımı biliyorken; Ne manasız şey konuşmak.”

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar, bu hafta Venüs İkizler'de misafir oluyor. Merkür, Chiron Güneş'i ve Mars'ı, ve hatta Jüpiter'i üçlü hale getirirken; İkizler burcundaki Ay Neptün'le kare oluşturuyor. Türkçe meali;

Bu hafta başından itibaren sizin için esas olan konu ne ise onu ön plana çıkarın derim. Hayatınızda, enerjinizi en çok neye harcadığınıza ve zamanınızla neler yaptığınıza şöyle bir bakın - aynı hatalar, aynı aptallıklar, tekrar tekrar yineleniyorsa şöyle bir durun ve bu hafta buna bir dur deyin... Yoksa Ali gider Veli gelir ve size hiçbir şey vermez. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda flörtöz tavrınızı artık ciddiyete taşıma zamanının geldiğini belirtmek isterim. Kahve sohbette bir yere kadar. Artık niyeti belli etmenin ötesine geçip niyeti bozma zamanı diyorum. Fazla naz aşık usandırır.

Motto; Senin “nezaket” dediğin şey bile benim için plastik. Çöp poşeti haricinde plastiği hayatıma sokmuyorum.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç’ler ve yükseleni Yengeç olanlar, bu hafta burcunuzu yöneten Ay kendi evinde misafir ve Venüs ile kavuşum halinde. Türkçe meali; Bakım zamanı, güzelleşme zamanı, alışveriş zamanı. Kendinizin bilincinde olmanız, Öz'ün bilincinde olduğunuz anlamına gelmiyor. Ama sen her seferinde aklın oyunlarına kalbi malup ediyorsun. Artık bu kısır döngüden çıkalım ne dersin. Sen sana fikir verecek insan aramıyorsun. Sen şefkatli bir şehvetin arayışındasın. Bu hafta başkalarının sizin hakkınızda söylediklerinden endişelenmeyi bırakmayı öğrenmelisin. Unutmamalısın ki; İnsanlar senin hakkında ne zaman bir şey söylese, bunu kendileri hakkında söylüyorlar. Bırak konuşsunlar namın yürüsün. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda partneri olmayan Yengeçler yakın geçmişlerinde tanıştıkları ama karşılaşma fırsatı yaratamadıkları o kişi ile yine karşılaşıyor, ya da haber alıyorlar. Havada aşk kokusu var diyorum. Bakımını ihmal etme ve hazırlıklı ol diyorum. İlişkisi olan Yengeçlerin ise biraz kişisel özgürlük alanlarını savunmalarını tavsiye ediyorum.

Motto, “Tanrıların bile önünde eğildikleri tek gerçeklik var. O da güzellik…”

ASLAN

Sevgili Aslan’lar ve yükseleni Aslan olanlar, bu hafta Güneş kendi evinde yani Aslan'da ve sonra Başak burcuna ilerleyecek. Güneş, Chiron, Uranüs kare. Güneş, Ay'a (Dolunay) a karşıt. 19 Ağustos’ta (Yeni Ay) a kavuşuyor. Aslan'daki Ay Chiron, Mars ve Uranüs ile üçgen. Türkçe meali;

Bu hafta Kozmosta yaratılan bu enerjinin anlamı, sizin içinizdeki sekstir. Bu hafta içinizde bu kadar çok güç varsa, yaratıcı olmanız gerektiğinden. Her yaratıcı süreç öncesinde Aslan seks enerjisini kullanır unutmayın. Çünkü en yüksek yaratım kişinin kendi yaratmasıdır. En yüksek yaratım, içinde toplam bilincin yaratılması, bir bütünün içinde - birliğin yaratılmasıdır. Bu hafta zirvedesin Kedigiller…

Motto; “Bir konuda anlaşalım. Lüks benim için ihtiyaç değil tatlım, zaruriyettir.”

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar, bu hafta; Merkür Yengeç'te, Aslan'dan, sonra Başak' burcuna giriyor. Başak burcundaki Ay, Satürn'e karşıt bir açı oluşturuyor. Türkçe meali;

Bu hafta başından itibaren raporcu zihninin hoşnutsuz dünyasından yakınmayı kes ve şükürde olmalısın. Zira bu şikâyetçi tavır arkasında daha fazla sorunu davet ediyor olabilir. Soru yürekten sorulduğunda ona bir yürekten cevap gelecek unutma. Yürekten yüreğe bir yol var. Mevzun her zamanki gibi öncelikli para. Masraflar, giderler vs vb. Yorulmadın mı? Git bir ağacın altına otur ve biraz kendine vakit ayır. Çok yoruldun ve paralize oldun. Toprak grubunun en güçlüsü topraklanmayı unutuyor desem belki üzerindeki o çıtırdayan elektriğin nerden geldiğini unutur akıtmayı denersin. Korkma her ne yaşadıysan tekrarı olmayacak. Yıldırım aynı yere iki kere düşmez. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda, ilişkisi olan Başaklar sadakat konusunda ciddi bir sınavdan geçebilirler. Şeytanın gör dediğine bakmayın diyorum. İlişkisi olmayan Başaklar ise geçmişten gelen ve sizi çok güldüren biri ile beraber hoş vakit geçirmek için hafta sonuna hazırlanabilirler.

Motto; Biraz da Alirıza bey üzülsün artık yeter bu da can…!

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar, bu hafta;: Venüs İkizler'den sonra Yengeç'te.

Terazi burcundaki Ay Venüs'ü kare halini alıyor. Türkçe meali; Amore forever…

Bu haftaya sevdiklerine Seni seviyorum diyerek başla. Senin hassas kalbinde, başkalarının sıradan bir duygu olarak gördüğü küçücük bir şey bile aşkın kaynağını oluşturabilir. Bu hafta biraz çiçeklerinle ilgilen. Eve bir beyaz orkide al ve ona sevgini sunarak başla güne. Bu gerçekten iyi gelecek. Zira özdeki iyi niyetini görmeyen vefasızlara harcadığın mesai son buluyor. Sevgi ne şekilde gelirse gelsin onu almalısın Terazi. Gökyüzünde o nazlı nazlı salınan Hilal’i yeniayı gördüğünde içinden bu söylediklerimi tekrar etmek ister misin? Eğer istiyorsan, her zaman yaptığın gibi kâğıdını kalemini al o güvercin kanadı gibi ellerinle tane tane yaz. Ya da daha iyisi yeni ayın olduğu 19 Ağustos tarihine, 22.43 e telefonuna alarm kur. Ve o an geldiğinde benimle içinden bu tantrayı tekrar et lütfen.

“Ben kaynağım, sen sadece aşkımı yansıttığım bir perdesin. Merkezimde kalmayı seçiyorum.”

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar, bu hafta; Oğlak burcunda geriye dönük konumda sizin gezegeniniz olan Plüton Akrep burcunda misafir. Merkür, Plüton'a karşıt. Mars, Akrep'teki Ay'la Plüton'un karesini almış konumda ve Uranüs, Ay,Venüs ve Neptün'ile üçgen. Türkçe meali;

Sevgili Akrepler Güneş burcu Akrep biri olarak tüm samimiyetimle söylüyorum ki; Bu hafta hatırlamanız gereken konular ön plana çıkıyor. Geçmişin aynasının sır perdesi dökülüyor desem yeridir. Hayatta küçük aşklar ve büyük aşklar vardır. Şimdi küçük ya da büyük olan Aşk dediğiniz her ne varsa geçmişte parlayan küçük bir yıldız gibi sönmeye mahkum. Ama unutmayın küçük bir yıldız arkasında her zaman samanyolunu saklar. Size yakınlaşmadıkça onu göremezsiniz. Bu hafta aşkın yıldızı gökyüzünde öyle bir parlıyor olacak ki ışığından bir pervane gibi kör olacaksınız. Aşkı önemseyen kazanacak dediğim bu haftada İktidarı seven adam çirkin kalacak çünkü iktidar ancak şiddet yoluyla elde edilebilir. Unutma Akrep her türlü güç çirkin ve şiddetlidir. . Ama dans etmeyi seven adam daha derine inecek ve meditasyonu seven adam her şeyden daha derine gidecek. Ne yap yap bu haftasonu dışarıya çık. İlişkisi olan Akrepler baş başa iki günlük iki kişilik bir tatili sevdiklerine armağan etmeliler. O beklenen büyük para yirmisinden sonra elinizde oluyor benden söylemesi.

Motto; “Prefabrik aşklardan yoruldum, gecesinde konduruyorlar sabahında yok.”

YAY

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar, bu hafta; Geriye dönük Jüpiter, Mars'ın karesi. Yay burcundaki Ay, Chiron ile üçgen. Türkçe meali;

Sevgili Yaylar bu hafta başından itibaren bu söylediklerimi kavramış olmanızı umuyorum. Zira galaktik merkezdeki kavuşumunuz size şunu anlatmaya çalışıyor. Reddetme asla hiçbir şeyi dönüştürmez. Basitçe bastırır ve bastırılan daha güçlü hale gelir… Farkında olduğunuz bir hastalık var ise tedavi edilebilir; farkında olmadığınız bir hastalık tedavi edilemez. Bu hafta tıpkı timsahın gömdüğü leş gibi her şeyi yüzeye çıkarın. İnsanlığınızı, hayvanlığınızı kabul edin - orada ne varsa onu hiçbir kınamadan kabul edin. O oradadır ve onun farkında olun… Bu farkındalık sizi dönüştürecek… Unutmayın kabul, dönüşümdür. Ancak kabullenme yoluyla farkındalık mümkün hale gelir. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda Yaylar özellikle Aslan burçlarına karşı yüksek bir çekim içerisinde olacaklar.

İlişkisi olan Yay lara tavsiyem bu haftayı partnerlerinden ayrı içe dönerek geçirmeleri yönünde olacaktır.

Motto; “Hırsız dürüstçe ben hırsızım dedi diye ona saygı duyabilir misin? Çaldığın kalpleri geri ver.”

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar, bu hafta; Geriye Dönük Satürn, Jüpiter ve Plüton Oğlak burcunda misafir. Oğlak burcunun ana yönleri : Geriye dönük Satürn Merkür'e karşıt.


Bu hafta toplumda, başkalarıyla ilişki kurarken, başka bir düşünce kalitesine ihtiyacınız olacağını hissedebilirsiniz. Pragmatik ( faydacı) bir tutumda olmanızda fayda var. Özellikle aile, aşk ve iş konularında faydacılık kelimesinin sizinle özdeşleşmesinin ileride büyük faydalarını göreceksiniz. Pratik zekanızı konuşturun derim. Bu tutum sayesinde var olan işlerine işler ekleyebilir, yükselebilir, terfiler alabilirsin. Bilincini geri kazanmaya başlamak istiyorsan o yapamıyorum dediğin, meditasyona başlamalısın. O da olmuyorsa İçtenlikle 'Ben kimim?' Diye sorduğun an farklı bir yolculuğa çıkmış olacaksın. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda tavsiyem sıcak para akışından emin olmadan kimseye bir söz vermemen yönünde. Macera aramıyorsun, gerçeklik arıyorsun unutma. Seninle yol alabilecek ve plan yapabilecek kendi gücüne sahip birine ihtiyacın var. İlişkisi olan Oğlaklar partnerlerinin aile ilişkilerinden uzak durmayı öğrenmeliler.

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar, bu hafta: Boğa burcundaki Uranüs geri hareketini sürdürüyor olacak. Türkçe meali;

Bu hafta başından itibaren kendin de dahil olmak üzere, her şey durgun ve sessiz hale getirmeye bak derim. Ancak o zaman, o sessizlikte kendinizle karşılaşabilirsin. Sessizliğe ve huzura ihtiyacın her zamankinden daha fazla. Aksi takdirde, aktivitede bir şey veya başka bir şeyle o kadar meşgul olacaksın ki, kendi varlığınızı hissedemeyeceksin. Kendinizi unutmaya devam etmek istemiyorsan bu dediklerimi hatırla. Duygularına yenik düştüğün malubiyetten sonra gelen zaferi kucaklamak istiyorsan, kendi varlığını öğrenmek istiyorsan, tamamen etkisiz olmalısın… sadece olmak, hiçbir şey yapmamak iyi gelecek. Tüm dalgalanmalar durmalı; tüm aktivite buharlaşmalı unutma.

Gökyüzünde yeniayı gördüğünde affetmek istediğin o kişi için usulca içinden tekrar et lütfen;

“Sen artık kahramanım değilsin. Sen sensin işte. Sen basitçe öylesin!

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar bu hafta, Balıkta Geriye Dönük Neptün. Balıkta Ay

Venüs ile kesişim halinde. Türkçe meali;

Bu hafta başında itibaren her hareketinin, her sözünün tek bir amacı olmalı. Yüklerden ve angaryalardan kurtulmak. Yaprak dökümü zamanı geldi balık. Kendi küllerinden tekrar doğuyorsun. Bu hafta seni destekleyen kozmik güçler sayesinde, kimsenin aklına riayet etmeksizin bildiğini okumalı ve otoriteni seni aşağıya çeken insanlara göstermelisin. Bu hafta dua ve meditasyona zaman ayır ve kendi odağına merkezine yerleş. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda yeni tanışılmış biriyle yaşanan aşkı taze tutmak isteyecek balıklar aşka yelken açıyorlar. İlişkisi olan Balıklar ise ailedeki erkek otorite figürleri ile yüzleşmeler yaşayayabilirler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: