Haftalık burç yorumları!

İşte bu haftanın burçlara olan etkileri...

Astro-Maestro

KOÇ

Koçlar bu hafta Kova burcundaki Dolunayın da etkisiyle; yaşamlarındaki belirsizlikleri netleştirecek, nihayet o çok istedikleri yeni düzene geçiş yapabilecekler.

Uzun vadeli ilişkiler düşleyen Koçlar, ilişkilerini sorgulamayı bırakıp, aşkın akışını kendi doğalına bırakabilirlerse, yeni bir dengeye kavuşacaklarına şahit olacaklar. Cahil cesaretine hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyacakları bu hafta sonunda, Aşkta; partneri olmayan Koçlar özellikle kimyalarının tuttuğu kişilere doğru çekilecekler.

"Korkmaktan korkmuyorum"

BOĞA

Boğalar bu hafta, sağlam bir rezerv oluşturmaya odaklanmalıdır. Bekledikleri, o harekete geçirecek büyüklükteki sıcak para akışı sağlanıncaya kadar savurganlık arzularına gem vurmalarını ivedilikle öneriyorum. Aşkta; miadını dolduran ilişkilerini arkadaşlık boyutuna çekme çabaları, ilişkilerinin başındaki normallik duygusuna kavuşmalarını sağlamayacak. Kendilerini karşı tarafa anlatmaya çalışmakla yormayı bırakmalı, “olmuyorsa olmuyordur “durumunu kabullenme liler. l

"Deh dedi gitmez deha dedi gitmez. O zaman TORO…!!!"

İKİZLER

İkizler bu hafta; Yekten söylememde fayda var. Sevgili İkizler bu hafta büyük risklerin alınacağı, o hafta değil. Şansınız var ama işleriniz planlandığı gibi gitmeyebilir. Özellikle hafta sonu; iş ve ilişkilerde “iletişimsizlik” yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Aşkta; flörtler ve küçük kaçamaklar için mükemmel görünen bu hafta sonunu gözden uzaklarda değerlendirin. Bir şort bir t-shirt bir terlik. En güzeli tek başına insansız tatil.

“İki kere sıva kollarını, iki kere sıva paçalarını, sevgi sahilinde yalınayak yürü…”

YENGEÇ

Yengeçler önümüzdeki hafta sizleri birçok atılım anı bekliyor diyebilirim. Bir yandan nihayet suda olmanın tadını çıkarırken, bir yandan da uzun vadeli hedeflerinize odaklanarak, tekrara düşmeden yeni ve büyük fikirleri, gerçekliğinizde göstermekle yükümlüsünüz unutmayın. Aşkta; eski hesapları bir an önce kapatmalı, fil mezarlığında dolaşmak yerine, yeniden birini tanıma ve alışma tembelliğinden yaş geçmeden vazgeçmelisiniz.

" Şefkatli bir şehvete ihtiyacım var.”

ASLAN

Aslanlar bu hafta, en içteki düşüncelerini ifade etme sevincinden daha büyük bir sevinç olmadığını fark edecek ve eski güçlerine konuştuklarını çok derinlerinde hissedecekler. Finansal istikrarlar sağlayacak başarı odaklı tavırlarından taviz vermeksizin ; “boşbeleş” pazarlıklardan uzak kalmak, onlara kendilerini iyi hissettirecek. Aşkta; Partneri olmayan Aslanlar aşkı önceliklerinde tutmazken, ilişkisi olan Aslanlar güven arayışlarının kendi özgüven kayıplarından kaynaklandığını önce kabul etmeli ve sonra bu kabul ettikleri gerçeklik duygusunu; değişime değil gelişime açmalılar.

"Yılanda gömlek değiştirir ama deseni asla değişmez."


BAŞAK

Başaklara bu hafta, sabrın gerçekten bir erdem olduğu dersini beraberinde getiriyor olacak. Sağlıksız beklentilerini düşünmeyi ertelemeyi başarabilirlerse, enerjilerinin hiç olmadığı kadar yükseldiğine şahit olacaklar. Aşkta; Moralleri iyi olduğunda aslında ne kadar keyifli olabileceklerini belki de artık karşı tarafa gösterme zamanları geldi de geçiyor.

“Sıkıcı değilim, kalitemden ödün vermiyorum.”

TERAZİ

Teraziler bu hafta eski neşelerini ve formlarını bulmanın tadını çıkarıyor olacaklar. Hava olmanın tüy gibi hafifliğini ruhlarında hissederken, o eşsiz kahkahaları, etraflarındaki insanları onlara tekrar hayran bırakacak. Tavsiyem; Cazibesine kapılan kişilere büyük sözler vermesinler derim. Partnerinizin küçük flörtlerine izin verin ve geçmiş defterleri karıştırmayın. Geçmişteki kişilerden gelen mesajlar kafa karıştırabilir.

“ Bir tane çok, iki tane az gelir ”


AKREP

Akrepler geçen hafta sonundan itibaren Mars’ın da etkisiyle; insanların daha önce kendilerinde hiç görmedikleri bir yüzleriyle, onları eğitmek zorunda bırakıldılar. Çevrelerindeki insanların yüzeysel farklılıkların ötesine geçmelerine teşvik eden bu isyankâr tutumları, en yakın dostları tarafından bile abartılı karşılanacak. Tavsiyem; Önemsemeyin. Her zaman, insanlarla her şey üzerinde hemfikir olmanız gerekmiyor. İş hayatınızda ve projelerinizde elinizdeki yeteneği beslerken, aşkta sizin nezaketinizi; alınganlık olarak algılamayan birisi ile karşılaşmamız an meselesi.

“Ben senin zannettiğin gibi minnoş bir kedi değilim.”

YAY

Yaylar bu hafta; Kendinizi topluma faydalı projelere açmak için, önce onaylanma ihtiyacından kurtulun. Başkalarına bu kadar özgürce verdiklerinizi kendinizin de almanıza, derin, iç simyanızı deneyimlemenize izin verin. Kendinizi, sabote etme isteğine karşı koyup, işi, işin ehline teslim edebilirseniz, mükemmel sonuçlar sizleri bekliyor olacak. Aşkta, geçmişte gelişiminizi takdir eden açık yürekli insanlarla yollarınız beklenmedik bir şekilde kesişebilir.

“ Güvendiğin dağlara karlar yağdıysa, dağ ile karı başbaşa bırakmak yeğdir”

OĞLAK

Oğlaklar bu hafta; Bazılarınız anksiyete içerisinde olduğunu düşünebilirler. Bu belirsizlik hissinin nereden kaynaklandığını anlamak istiyorsanız korkularınızı güvenle değiştirin. Evreni, sizin adınıza her krizi çözmek için fazla mesai yapan sevgi dolu bir ebeveyn olarak düşünmek ilk etapta faydalı olacaktır. Aşkta aklınıza yatan kişiler tükendiğinden, el mecbur teninizin çektiği insanlara odaklanın. Ten uyumu denen bir şeyde var. Ten tene değmeden anlayamazsınız.

“Bilgiye giden yol şüpheden geçer klişesi artık işlemiyorsa bilki septiksin.”

KOVA

Kovalar bu hafta; Uzun zamandır kendilerini yok sayan ve onları belirsizlikte bırakan kişiler ile yüzleşmek, kendi içlerinde netleşmek isteyebilirler. Tavsiyem ilahi adalete değil, ilahi plana güvenmeyi seçmeleri. Böylelikle oldurulan ya da, bizzat kendileri tarafından tesadüfmüş gibi gösterilen planların sahteliğinin dışına çıkabilirler ve kendi doğalında gelişen aşkın filizlendiğine şahit olabilirler. Aşkta; kendi içlerinde akıl ve kalp döngüsündeki gelgitlerle yorulan Kovaların bu sefer anlaşılmaktan çok, sevgi dolu sarılmalar ve dokunuşlara ihtiyaçları var.

“ Yaramı sarmaya yârin kendisi gelsin”

BALIK

Balıklar bu hafta; Artık faydalı olmak yerine karşılık alma ihtiyacında olacaklar. Tavsiyem; özgürlüklerinin sadece gerçek aşkla takas edebileceklerini kavramaları yönünde. Aşkta; sıradan romantizm beklentilerine artık son vermek zorunda bırakılan Balıklar, kendilerini şu soruya cevap vermek zorunda bırakabilirler. Gelecekte de beraber 'Olma' sürecinde birbirimizi destekleyen bir tavır içinde mi olacağız, yoksa buna mecburmuyuz?

“Duyguların gücüne sahibim, duygusallığın zayıflığına inanan duygusuz sensin.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: