"Yay gerilmeden ok atılmaz!"

Sevgili Dostlar her hafta olduğu gibi bu haftada gökyüzü an haritasını, güneş burcunuza ve yükselen burcunuza olan etkileşimlerini sizler için büyük bir titizlikle inceledim.

Astro-Maestro

Doğum haritaları olanların incelemesi için;

Ay İkizlerde 7 Ocak 2020 05:10 Ay 0° İkizler

Güneş 60’lık Neptün 7 Ocak 2020 09:21 Güneş 16° Oğlak, Neptün 16° Balık

Mars 150’lik Uranüs 7 Ocak 2020 11:13 Mars 2° Yay, Uranüs 2° Boğa

Her Pazar olduğu gibi bugün saat 21.30 da instagram üzerinden yaptığım Ay’la Güneşlenenler programımda burç bazında etkileşimleri sizlerle paylaşıyor olacağım. Güneş burcunuzu ve yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Beni,Mehmet Özgür Ekmekçi hesabımdan takip edebilir,dm üzerinden doğum,ilişki haritalarınız ile ilgili soru ve taleplerinizi bana yönlendirebilirsiniz. Kitabıma ulaşmak isteyen arkadaşlardan nereden ulaşabilirim şeklinde sorular aldım.

Destek yayınlarından çıkardığım Sarmaş Dolaş isimli kitabıma tüm seçkin kitapçılar dahil olmak üzere, internet üzerinden D&r, kedigen üzerinden ulaşmanız mümkün.


KOÇ :

Herkesin her şeyi konuştuğu bu haftanın başından, hafta sonuna kadar, paylaşımlarınıza ve paylaştığınız kişilere dikkat etmelisiniz diyorum. Anlayacağınız temkin şart.

İlişkisi olmayan Koç’lara bu hafta tanışacakları kişilere dikkat etmelerini öneriyorum. Geçmişten gelen, ya da yeni tanışacağınız kişilerle gereksiz maceralara girmemeli geleceğe yönelik büyük sözler vermemeliler. İlişkisi olan Koç’lara tavsiyem ilişkilerinin güven temelini şöyle bir gözden geçirmeleri yönünde

Motto; “Yürürken omzun dik alnın karşıya baksın, yere bastığın zaman hakkını ver, toprak seni tanısın. Şöyle bir kalktığında,her yanı ateşler sarsın. Koçum benim.”

BOĞA: Bu hafta gökyüzündeki kare açı sayesinde size normal rutininizi değiştirme şansı sunuluyor. Bu size uzun zamandan sonra gerçek bir adrenalin patlaması yaşatabilir. Eğer bu hafta ortasında doğru hamleleri yapacak olursanız hem iş hem de aşk hayatınızı renklendirmek için güzel bir fırsat! Doğru zamanda ayağa kalk ve güdümlü füze gibi hedefi patlat.

Motto; “Sahip olduğum her şeyi çatlamaz sabrım sayesinde elde ettiğimi biliyorum.”


İKİZLER: Merkür Venüs kavuşumu sayesinde bu hafta başından itibaren hayatınızdaki yeni biri ya da başka biri yüzünden bunalmış hissedebilirsiniz Bu durumu değiştirmek için sesinizi biraz daha yükseltmeniz gerekebilir. Kendinize güveniniz tam olsun. Beklenen iş anlaşmaları pazartesi gününden itibaren netlik kazanıyor.

Motto; “İletişim kabiliyetim ve şeytan tüyüm sayesinde hepsini hallederim sen rahat ol.”

YENGEÇ: Sümen altı ettiğin, tabiri caiz ise halının altına süpürdüğün kişi ve olaylar bu hafta başından itibaren bir anda gün yüzüne çıkabilir. Geçmişe dönük olma ve aynı suda iki kere yıkanılmayacağını kendine hatırlat. Geçmişten borç alacak ilişkin olan birinden nahoş mesajlar alabilir biraz üzülebilirsin. Bunun senin gardını ve enerjini düşürmesine izin verme. Merkür'ün hava burcundaki seyri seni hafta sonuna doğru daha net kararlar almaya itecek. Geçmişle ilgili yaralarını sardın. Yeterince üzüldün. Next yola devam...

Motto; “Ağlıyorum çünkü uzun süre güçlü olmak zorunda kaldım ve sonunda yoruldum en büyük draman. Zırıldama işe güce focuslan hadi canım.”.

ASLAN : Aklına koyduğun ne varsa hepsini bir bir gerçekleştireceğin bir haftaya merhaba diyorsun. Geçen son iki haftada harcadığın eforun meyvelerini bu hafta ortasında topluyor olacaksın. Büyük düşün. Kuyruğu titretme, titrek atılgana dönüşmeli.

İstediklerin konusunda rasyonel ve talepkar ol. Mütevazilik sırası değil. Aşk’ta dizginleri gevşetme kararın sana pahalıya patlayabilir. Mimlenmiş olay ve durumları tekrar yapacak mı diye test etmekten vazgeçmelisin. İş ile ilgili başvurularından olumlu cevaplar gelecek. Burda önem kazanan şey ne kadar verecekleri olacak unutma. Maddiyatçı ve hesapçı davranman ileride evden çalışırken lehine olacak.

Motto; ”Aslan gibiyim deme miyavlatırlar. Gücümü seviyorum de tur atlatırlar.”

BAŞAK: Bu hafta başından itibaren ev kuşu hallerin son buluyor ve sosyalliğin ön plana çıkıyor. Hesaplarına uymayan ani harcamalar söz konusu olabilir.

Dert etme hepsini yavaş yavaş halledeceksin ve hayatın normallik seviyesine kavuşacak. Sabrın meyvesi çok tatlıdır unutma. Ailevi sağlık mevzuların nihayet son buluyor. Kontroller haricinde bu kadar yorulmayacaksın. Aşkta geçmişten görüştüğün birinden davet alabilirsin. Neyle çıkayım, ne giyeyim para mı var deme. Sen çık kendini sabote etmeyi bırak. Teptül-ü mekandaki ferahlık varmı var. Ve inan bana sana. jyi gelecek.

Motto; “ Armut pişse ağzıma düşse ben onu yemem, yiyeyem. Önce yıkamam sonra kendim pişirmem lazım. Sus mecbur.”

TERAZİ: Merkür senin burcunda misafir. Yani daha konuşkan ve iletişim odaklı bir hafta seni bekliyor. Küs olduğun insanlarla ilgili fazla kafayı yorma. Geçmişten gelen samimi dostların imdadına yetişecek ve sana kendini hatırlatacaklar. İşle ilgili bireysel çabalarının sonucunu bu hafta ortasına doğru alıyorsun. Zevkini konuştur ve kendi merkezinde kalmayı unutma. Uzun süredir seni konuşan yılanslar toplaşıp seni raydan çıkarmak isteyebilirler. En güzel cevabın ne olduğunu sen biliyorsun. Cevapsızlık…

Motto; “At gibi giden, it gibi döner.”

AKREP

Son zamanlarda artan kontrol etme isteğin etrafındaki insanları yormaya başladı. Kantarın topuzunu kaçırdığını bir an önce fark etmeli ve onların gönüllerini almalısın. İlişkisi olan Akrep’ler bu hafta kendilerini kısıtlanmış ve özgürlükleri ellerinden alınmış gibi hissedebilirler. Çünkü zehirlendiniz ve karanlık tarafınız sizin onu beslemenizi bekliyor. Gökyüzü; İhanetler, kaçamaklar, sırlar konusunda bu hafta sonu temkinli olmanız gerekliliğinin altını çiziyor.

Motto; “ Mal sahibi, mülk sahibi hani bunun ilk sahibi? Diyen arkadaş acaba şimdi ne yapıyor?”

YAY

Hafta başından itibaren Merkür Terazi burcuna geçerken, aklına gelenleri hemen söyleme. Dobra olmakla dangalak olmak arasında gelgitler yaşayabilirsin. Bu hafta dilinin çetelesi yok desem yeridir. Tavsiyem giydirmek yerine susma mücadelesi vermen yönünde. Kendini frenlemen gerektiği çevren tarafından da hissettirilecek. Özellikle konu aşk ve ilişkiler olduğunda susan kazanacak unutma. Aşk isteyen Yay’lar bu haftasonu kesinlikle davetlere icazet etmeliler.

Motto;” Karma adalettir. Ödüllendirmez veya cezalandırmaz.”

OĞLAK

Her zamankinden daha müşkülpesent tavırlar içinde olacağın bu haftada; kendine iyi geldiğini düşündüğün şeyleri yapmalı, sana iyi gelen insanlarla görüşmelisin. İş ile ilgili o beklenen güzel haber kapıya dayandı. Müjde. Kendini yeni olana açtığın ve enerjinin tavan olacağı bu haftada yenilemek istediğin şeyler varsa birikimini kullanmaktan kaçınma. Zira biliyorsun; senin konforun mutluluğunu oluşturuyor. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda anlaşılmayı beklemekten yorulan Oğlak’lar bu hafta da kendileri ile aşk yaşama kararlarının arkasında duruyor olacaklar. İlişkisi olan Oğlaklar sevgilinize biraz para harcayın derim.

Motto; “ Keçiyi yardan uçuran bir tutam ottur”

KOVA

Bu hafta nihayet biraz dinlenme şansı yakalayan Kovalar gelecek planların olmadan haftaya başlamak zorunda bırakılabilirler. Belirsizlik duygusunda hiç ama hiç haz etmeyen Kova’lara tavsiyem Salı gününe kadar sessizliklerini korumaları ve beklemeleri yönünde Doğruluğundan emin olmadığın kaynaklarla harekete geçmek yerine düşüncelerini netleştirip onların sana açılmalarını beklemek daha doğru görünüyor. Konu aşk ve ilişkiler olduğunda büyük hesaplaşmalar ve yüzleşmeler için geri sayım başladı.

Motto; “ Beni öyle bir aşka inandır ki; Güneş' benim için batıdan doğsun Melekler şahit;

Dilerim bu dönüş, bu diriliş kıyamet'in olsun.”

BALIK

Bu haftanın başından itibaren aynı düşünce yapısında olduğun insanlarla vakit geçirmek, hem sana iyi gelecek hem de partnerinin sana karşı olan duygularını güçlendirecek. Geçen hafta burcunda gerçekleşen Dolunay’ın artı yedi günlük etkisi,Salı gününden itibaren son buluyor. İçindeki sıkışıklık duygusundan kurtuluyor ve nihayet başlamak istediğin projelerin başına oturuyorsun. Para kazanma zamanı. İlişkilerle kafayı bozma, senin için karlı olabilecek kişilerle network halinde ol. Tuzlu suya ayaklarını sokmak iyi gelecek unutma. Okyanus tuzu al küvet, o yoksa bir leğene boşalt ve en az yarım saat ayakların büzüşünceye kadar tuzlu suda beklet. Enerjin dengelenecek

Motto; “Vicdan terazisi çalışmayanlarla, merhamet edemeyenlerle ve vefa duygusu olmayanlarla yollarımı ayırmak, hayatta kendime karşı yaptığım en doğru şeydi. Herkes hata yapar ama siz kötüsünüz.

Ve ben kötünün harcı değilim.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: