Yeni ay Yay burcunda gerçekleşiyor!

25 Kasım - 1 Aralık haftası bu göksel şölenden gün gün nasıl etkileniyoruz? Neler yapmalı, nasıl davranmalıyız sizler için inceledim.

Astro-MaestroBu hafta, Salı günü saat 15.05'te Yay burcunda beliren Yeniay ile birlikte geleceğe dönük umut ve hayallerle dolu, tazecik bir başlangıç ​​yapıyoruz.

Maksimum hız için ileri itme gücünü içimizde duyacağımız bu hafta, bizi geride tutan Merkür retrosu beş gün önce sona ermişken; Neptün, ayın 27'sinde (Çarşamba günü) en yeni ve en ilham verici fikirlerinizi açığa çıkarmaya hazırlanıyor. Yaratıcı enerjimizin tavan yapacağı bu günde, Venüs de adeta bu haftayı tatlandırmak için Oğlak burcuna giriyor ve Uranüs'le üçlü bir etki yaratıyor. Bu da demek oluyor ki, hafta bitmeden hoş sürprizlere hazırlıklı olun.

Merkür, Neptün ve Satürn ile nihayet uyum halinde. Bu durum, her türlü anlaşmayı imzalamak veya bir iş planı hazırlamak için mükemmel bir zaman dilimi sunuyor. Retronun bitişi, tabiri caiz ise iş, aşk ve kariyer cephelerinde hepimize yeşil ışık yakar nitelikte. Salı günü, ilham veren Yay Yeniayı kendini yenilerken, tüm iyimserliği ile içimizde yeşeren umutları da tazeliyor. Hepimiz, geçmiş birkaç ayın zorluklarını arkamızda bırakıp geleceğe dair olumlu beklentiler içine giriyoruz.

Neptün, Haziran ayından bu yana geri kalmış en değerli umutlarımızı ve hayallerimizi yaz boyunca bekletmişti. Nihayet, özlediğiniz her şeye artık arka çıkma zamanı.

Beklenen ve gelemeyen paralar, haber beklenilen kişilerden şaşırtıcı güzel mesajlara, kısacası her türlü duygusal çekime hazırlıklı olun. Havada aşk kokusu var. Zira Venüs, pazartesi gecesi Oğlak burcuna girdi ve 20 Aralık'a kadar Oğlak'ta misafirliğini sürdürüyor olacak. Sevgili yapma, imajınızı yenileme, geliştirme, güzelleşme, yeni ve amacınıza hizmet eden önemli insanlarla tanışma zamanı. Kısaca, network adına kendi fikirlerinizi ve işinizi pazarlamak için bu verimli zamanı çok iyi kullanın derim.

Venüs'ün Boğa'daki Uranüs transiti, ayın 28'i Perşembe günü hoş sürprizlerle, güzel haberlerle kapıyı çalabilir. Bu harika günde Merkür, aynı gün Neptün'le kucaklaşıyor.

Bu durum her zaman sözlerinize, sunumlarınıza, hitabetinize büyülü ve ilham veren bir dokunuş katar. Etkilemek istediğiniz kişiyle randevunuzu bu güne almanızda fayda var.

30 Kasım haftasonunda Merkür, Oğlak burcundaki Satürn'le kavuşuyor. Bu durum finansmanınız ile ilgili her durum ya da kişi ile mücadele etmek, ciddi konuşmaları yapmak, büyük sözleşmeleri imzalamak ve başarılı projelere başlamak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Jüpiter, ayın birinden itibaren Oğlak burcuna girerken uzun zamandan sonra ilk defa yaptıklarınız sonucunda mutlu bir tatmin duygusu içerisinde olacaksınız. Yay burcunun enerjik, iyimser ve fırsatlarla dolu etkileri, sadece Aralık ayına yayılmakla kalmıyor, 2020 senesinin tümüne yayılıyor. Hepinize şimdiden çok güzel bir hafta diliyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: