Biber Bar: Bir Nişantaşı klasiği

Yeni yıl ruhu Nişantaşı'nı en muhteşem ve ihtişamlı haliyle giydirmişken, alışveriş keyfi de bu ortamda dostlarla buluşmanın keyfi de ikiye katlanıyor. Özellikle iş çıkışlarında günün yorgunluğunu atmak, keyiflenmek ve sosyalleşmek için Biber Bar yıllardır en yoğun adres oluyor.

Berrak mekanlarda..

7 senedir Nişantaşı'nda değişmeyen bir çizgisi, müdavim müşterileri ve kaliteli bir servis anlayışına sahip olduğundandır belki, bu mekana ne zaman giderseniz gidin hep kalabalıktır. 


İngiltere ve Amerika’da çok yaygın bir kültür olan iş çıkışı pub ve barlarıyla benzer bir hizmet anlayışına sahip olan bir mekan. Tam da Nişantaşı’na yakışır cinste..


Abdi İpekçi Caddesi’nin tüm ışıltısı, enerjisi, rengi bu mekanda müdavim müşterilerine mutlu saatlerler yaşatarak katmerleniyor. Rahat ve evinizde gibi hissettiren dekoru, ruha dokunan kokteylleri, atıştırmalıkları ve kaliteli müzikleriyle keyfinize keyif katıyor. Müzik koordinatörlüğünü Fırat Tunçbaş'ın yaptığı Biber Bar Funk, disco, house ve Oldies tarzında müzikler eşliğinde size kafanızı boşaltma ve rahatlama şansı veriyor. Adeta yaşamın tüm stresinden uzaklaşıyorsunuz.


Salı akşamları 23:00 itibariyle Dj eski funkla ve disco tarzı müziklerle alt yapıyı çalarken Danna Leese üstüne live şarkı söylüyor. Hoş ve keyifli bir ambiyans oluyor. Çarşamba akşamları 22:00 itibariyle Dj Tarık Koray mekanı coşturuyor. Pazar hariç her gün açık olan mekanda diğer günlerde Fırat Tunçbaş dj performansı sergiliyor.


Akşamları hangi gün ve saat giderseniz gidin muhakkak kalabalık olduğunu göreceğiniz bu Nişantaşı barında akşamüstü keyifle sohbet edip içkinizi yudumlarken, Murat Güden sunumlarıyla ilgi çeken tapasların tadına bakabiliyorsunuz. Tapas menüsünün haricinde muhteşem ana yemekler var.


Yemeğe başlamadan önce zengin ve lezzetli pir peynir tabağı alabilirsiniz. Başlangıçlarda favorim ‘’Somon Roll’’ oldu. 38 TL. Bonfile Carpaccio Cheddar Tartine de oldukça lezzetliydi. 45 TL. Ana yemekte tercihim Teriyaki Soslu Somon oldu. Doyurucu ve keyifliydi. 45 TL.


İş çıkışlarınızda trafiği atlatmak için, özel günlerde kutlama yapmak için, dostlarla eğlenmek için, Nişantaşı Biber'de toplanabilir, kaliteli müzik eşliğinde lezzetli yemekler yiyerek bar eğlencesini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: