Bahar geldi hoşgeldi!

Vallahi Nisan ayı gireli hastaneden çıkamaz olduk. Bu ne ya tövbe tövbe. Grip geleceksen gel anacım ama bize bu karı koca yaşattığın yorgunluğun yeter!

Demet Akalın

Artık bahar yorgunluğumu dersin, bahar nezlesimi bilemeyeceğim. Ama harbi aptal ediyor adamı. Ne yediğinden, ne gezmenden ne işinden hiçbir şeyden tat alamıyorsun. Tamam şikayet etmiyorum Nisan'dan. Çünkü 23'ü doğum günü sürprizler falan bekliyorum. Ama bu hastalık hali de hoş değil anacım.


Onun dışında keyfim yerinde. Güzel güzel konserlerimiz hınca hınç devam etmekte. Biz de daha yeni şovlar ekleyerek devam ediyoruz sahnemize. Ünüversiteler, bahar şenlikleri derken yine yoğun bir yaz beni bekliyor. Olsun beklesin, ben seviyorum koşturmacayı.


Bu pazar yayınlanacak olan şeffaf odaya beraber katıldığımız Kerem Alışık programda dedi ki "Bu koşturmalar, yoğunluklar bize yaşadığımızı hissettirir. Yoksa sadece hayatı sürdürürüz" dedi. Çok hoşuma gitti bu söz.


Bu haftasonu sevgili İzzet Çapa'yla da bir çekim yaptık. Ona da bakın haftasonu Hürriyet'te..

Doğum günü hediye göndermek için birbirinizle yarış içindesiniz biliyorum. Ama ne olur hiç zahmet etmeyin ve göndermeyin. Almış kadar oluyorum ama kocadan bir sürpriz fena olmaz tabi ki. hahahaha.

Bu akşam Türkiye Müzik Ödülleri dağıtılıyor. İnşallah bi de sevinerek döneriz bu gecce. Şimdi biz 19 Mayıs İstanbul Şişli Halk Konseri'mize hazırlanıyoruz. Sonrasında da Haziran'da Kuruçeşme Arena.. Bu yoğunlukta sadece 8 saatliğine bir Almanya'ya gidip Beyonce'nin dünya turnesindeki konserini seyredip döneceğim Mayıs'ta..

Ee öpüyorum sizi o zaman..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: