Demet Akalın'dan Rekor!..

Babyshower... Yarın kısmetse Hira bebeğin ilk partisini yapacağız. Hoşgeldin Partisi.

Demet Akalın

Aman ilk bebek diye içimde kalmasın dedim, kız arkadaşlarım, "Biz yaparız" dediler, organize ettiler. Sağolsunlar ama maşallah ipin ucu kaçtı, düğünden farksız oldu anacım. Önce eş dost arasında yapalım dedik, Okan tabii ki, her şeye karıştı. Yok kıyafet bulamadım, aman dedim nereden girdim bu işe. İlk bir heves iyi guzel de yorucu, bir de bilmediğim biri dünyaya gelecek. Annelere aman müzik var, bebekleri evde bırakın demek güç. Aman aman yani neyse inşallah alnımın akıyla çıkarım, alt tarafı çay saati.

Hamileliğin son aylarında tabii ki kilolar alındı ama tedbiri elden bırakmadım. Küçük bir diyet işine girdim. Girdim çünkü yoksa diyet bana girecekti! Hamilelik şekeri diye bir şey var anneler bilir, o bende sınırda. Doktorum artık kendine bir çeki düzen ver deyince bende toparlanıp yürüyüşlerime başladım!.. Kof bir hamileliğin ne bebeğe ne de bana faydası var. Yılbaşında da İstanbul'da sahneye çıkacağım için enerjim tam olsun istiyorum. Yeni albüm çalışmasına tabii ki hız verdim. Bir aksilik çıkmazsa inşallah 23 Nisan'da REKOR adlı albümüm çıkacak. Şimdilik şarkı aranjelerim yapılıyor, sonra okumalar, sonra yeni hitler sizi bekliyor.

Kimler yok ki?

Vay vay vay...

Ersay Üner'den, Gökhan Şahin'e...

Fettah Can'dan, Cansu Kurtçu'ya...

Doğuş'tan, Ceyhun Çelik'ten, Hakkı Yalçın'a...

Var da var yani...

Şimdilik havadisler benden bu kadar...

Gündemi takip eden ben, erkenden uyanan ben, sizi seven ben...

Sevgilerimi gönderiyorum...

Temiz kalbinizi bozmayın diyerek, öptüm sizi diyorum...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: