DİVALARIN DİVASI!

O neden 41 senedir zirvede ayaklarını sallandırarak oturuyor dersiniz? Tabii ki insanlığı da, müzisyenliği de, zekası da çok büyük olduğu için.

Demet Akalın


Dün akşam Cahide sahnesinde seyrettiğim Bülent Ersoy, o kadar devdi o kadar güzel bir sahne yaptı ki gözlerimi bir dakika ayıramadım, ayıramazdım. Ne zaman onunla konuşsam, yemek yesem her söylediğini kafama çivi gibi çakarım, onu dinlerim, sözlerine kıymet veririm. Beni yönlendirmesinde ettiği her lafın bir öğreti olduğunu bilirim.

Uzun zamandır onu sahnede seyretmemiştim. Tabii beni sahneye alması ve 'Kader Diyemezsin'le şok yaşatmam da benim ona sürprizimdi.


Sahneye bu kez tam vaktinde çıktı. Hatta yan masamızdaki Stelyo Pipis bile daha çıkmaz diyordu ki "hayır artık öyle uzun bekletişleri yok Bülent Hanım'ın" dedim oda şaşırdı. Çıkar çıkmaz Tuba Ünsal'ı tanımayan Bülent Hanım, eteğine bastığı için biraz kızsa da ikinci şarkıda gerginliğinden eser yoktu.

Benim de en sinir olduğum şeydir. Tam sahneye çıkarken "resim çekilelim mi" diye sorarlar. Sazlar, orkestra, şarkı kaçtı farketmez tabii!!

Bu arada İbrahim Tatlıses'in sazlarından bazıları kazadan sonra Bülent Hanım'la çalışmaya başlamışlar, hemen anladım. Nasıl mı? Tabii li sahneye davet edildiğimde Bülent Hanım, "İbo'dan birşey oku" dediğinde 'sarhoş'a girdiğimde duyduğım o keskin keman sesi bana bir yerden tanıdık geldi :) Sevgili Şennur Güzelel yıllardır İbrahim Bey'in orkestrasında şeflik yapmıştır. Ne çalar, nasıl ağlatır o kemanı aman aman.

Sevgili GECCE.com'un patronları Gül ve Kenan Erçetingöz hemen yan locamızda misafirleriyle gecceye kendini kaptıranlardandı. Bir ara canım İzzet Çapa'mı Kenan Bey'in elini öperken yakaladım. Tabii yine her zaman olduğu şakalaşıyorlardı. İzzet Çapa, "Sen benim babam gibisin ver elini öpeyim" diyerek yine Kenan Erçetingöz'e takılmadan edemedi.


Kenan Erçetingöz biliyorsunuz Beyaz TV'de akşam üstü canlı yayınlarına başladı. Dün seyrettim dekor, konuklar herşey şahaneydi. Ben ısrarla yeni albümde geleceğimi bir kez daha buradan kendisine hatırlatır, sevgili yapımcıları, benim de çok yakın dostum Ayşe Kök'e sevgilerimi gönderirim. Sevgili Ayşe kısa zamanda çok işe imza atmış gibi gözüksede bunun için son bir kaç yıldır uykusuz geccelerini ben biliyorum. Bir de moda programı var aynı kanalda "Bu Benim Tarzım".. Aman ne uğraştılar Ersay Üner'den o şarkının haklarını almak için ama güzel beğenerek izliyorum. 'Bu Benim Partim'i 'Bu Benim Tarzım' olarak program adı yapmak da ayrı bir zeka tabii ki. Ben iyice TV eleştirmeni gibi oldum yemin ederim.


Dün gecce en çok güldüğümüz şey tabii ki Bülent Hanım'ın Tuba Ünsal'a Pelin diye hitap etmesiydi. Biz de sevgili menajerim Haluk Şentürk'le ısrarla "Pelin değil Tuba" desek de Pelin'in dizideki adı olduğunu öğrenince rahatladık.


Sevgili Haluk dün akşam Hülya Açıkgöz'le gelmişti yanımıza. Baktım baktım vallahi Hadise darılmasın ama ben ablasını daha güzel buldum. Zaten çektiği kliplerden kendisine bir hayranlığım olmuştu arada onu da sıkıştırdım. Bizden yeni şarkıları bekliyor bir klipte mutlaka çalışacağız.

İşte böyle bir Cahide geccesi böyle geçti. Servis, yemekler ve şovu zaten anlatmama gerek yok. Klasik bir mükemmelliyetçilikte devam tabii ki İzzet komutasında Burak ve Sarp harikalar yaratmaya devam..

Hadi ben Milano'ya uçuyorum. Siz sağlıcakla kalın, her şey olacağına varır unutmayın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: