Hala rüyadayım!

Cumartesi akşamı Bostancı Gösteri Merkezi'nde yaptığımız konserin hala yankıları sürerken ben hala yorgunluğumu atamadım desem yalan olmaz.

Demet Akalın

Ne gecceydi ama!

Heyecandan ne bir gecce uyuyabildim ne de konser bitiminde uyuyabildim. Tüm enerjimi konsere odakladığım için yoruldum sanırım. Tek bildiğim büyük konserlerimdeki şovların devamı gelecek. Kulisimi çiçek bahçesine çeviren tüm dostlara teşekkürler.. Şimdi sırada Bursa Suare, Ankara Gösteri Merkezi, İzmir Arena var. Hepsine şov hazırlıyorum merak etmeyin.

Bu kadar konserin nazarı olmaz mı oldu tabii ki. Kocam yatak döşek öksürük içinde hastaneye yattı. "Olsun olur o kadar" dedik. İyileşmesi için serum üstüne serum yemeye devam ediyor.

Bir çok sanatçı arkadaşım iyilik dileklerini ve sevgilerini gönderdi, çiçekler gönderdi sağolsunlar. Zaten Bengü'yle artık komşu olduğumuz için daha yakınız. Sağolsun çiçeğini de eksik etmedi ve bana en sıkıntılı günlerde bir kız kardeş kadar şahane dostlar kazandırdı. Çağrı'm, Aslı'm, Sezer'im hepimiz kardeş gibi olduk. En ufak bir şeyde hemen onlara "Alo" diyorum. Hem Bengü hem Akın ikisi de pırlanta gibiler. Hem onlar hem yeni komşularım süperler. Onun için boşuna ev alma komşu al dememişler. Gökhan'ım Özen'im de bir yukarıdaki sokağımda oturuyor. Onun da yeni albümü "Milyoner" çıkıyor. Şimdi onun telaşına ortak oluyorum. Tabii ki çok heyecanlı ve telaşlı ve de titiz! Yani sizin anlayacağınız komşularım şahane. Kıskançlık bilmeyen, temiz kalpli dost gibisi yok. Sahtekar, maskeli arkadaşlardan uzak, huzurlu bir hayat sürmekteyiz. Gerçi o sahtekar okeyler olacak ki yanındakilerin kıymeri anlaşılsın değil mi?

Bizim "Popstar" koşturmamız başlıyor. Bu akşam ayrıntıları görüşmek üzere toplantımız var sizi bilgilendireceğim.

Şimdilik sevgiyle kalın.. Kalbinizi temiz tutun artık!!!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: