HANDE YENER'LE NE KONUŞTUK?

Gelmiş geçmiş olsun bir bayram daha geçti.. Ve ben hala trafikten dolayı Gölcük'e gidemedim. Tek trafik değildi tabii ki sebebi! Kocam Adana dönüşü uçakta güneş gözlüğünü unuttu. "Aaa skandal! Onu Milano'dan almıştık. Asla bulamayız aynısını" derken "Aman boşver" dedi Okan.

Demet Akalın

Ben de yapışıp "yürü kayıp eşyaya" dedim. Ve tutanak tutuldu, yazdık, çizdik. Uçağa bakıldı "gözlük yok" denildi. Benim de inadım inat "Nasıl yok o gözlük uçakta kimse niye alıp gitsin ki" diye düşündüm. Neyse biz telefon falan bıraktık. Büyük temizlik yapılınca bize haber vereceklerini söylediler. Tabii bu arada da saat işliyor ve biz bekliyoruz. O sırada önümüzde bavulu yırtılan THY yolcusu yepyeni bavulu aldı gitti. "Aaa" dedim Okan'a "biz yırtılınca üstüne düşmüyoruz." Meğer orada o anda veriyorlarmış bavulu. Haberiniz olsun, "aman boşver" demeyin. THY zaman zaman rötardan dolayı dilimden düşmüyor değil. Ama bu anında bavul teslimi çok hoşuma gitti. Haberiniz olsun sonra "duymadım" demeyin..

Biz dün akşam Bodrum'da içimiz kan ağlasa da sahneye çıktık. Yine çok acayip bir izdiham vardı. Herkese, bütün tatilcilere teşekkürler ediyoruz sevgili Suat Ateşdağlı ile beraber.. Biz güzel bir uğur yakaladık, enerjimiz inanılmaz, kaç senedir hem albümlerde hem sahnemizde Suat'la farkımız hemen öne çıkıyor. Yeni albümde de inşallah bir remixi olacak Suat'ın..

Güzel bir yorgunluk oldu bu bayram ama tatilim bitmedi. 3 günlük bir Bodrum kaçamağım olacak. Ama tabii yine de aklımda bir Amerika var. Olacak, olmalı, istiyorum :)

Şimdi ben full enerjimle yeni albüme hazırlanıyorum. Tabii hazırlanırken 'yeni imaj için neler yapacağım' , 'nerelere gideceğim' diye de düşünmekteyim. Dün uzun uzun sevgili Hande Yener'le bu konuyu konuştuk. Bizimki de biraz tuhaf tabii. Biz birbirimize rakip olarak gösteriliyoruz ama oturmuş "acaba şöyle mi yapsak, böyle mi yapsak, değişik ne yapsak" diye konuşuyoruz. Allah bizim dostluğumuzu gerçekten bozmasın. Örnek olma gibi bir derdimiz yok ama ben onun hep barıştan yana olan güzel kalbini hep dinliyorum, dinleyeceğimde. Zaten "Zirve" albümümde "saçlarını koyu yap" diyerek beni Kemal Doğulu'nun önüne atan da oydu. İyi ki esmer halime döndüm. Sarı saçlı halimi şu an hayal edemiyorum. :)

Sarı saç çok iddialı ve çok artist bir saç; bakımı çok zor, günlük kullanımı çok zor, zor da zor anacığım. Yani anlayacağınız Hande de full tatil enerjisiyle albüme girdi. Şarkıları hazır. Aranjeleri bitirip, stüdyoda sabahlamayı bekliyor. Yine sizi güzel şarkılar bekliyor anlayacağınız.

İşte benden havadisler bu kadar. Yazın son günlerinin tadını çıkarın. Sıkı bir kış bizi bekliyor. Aralık'ta "Popstar" başlayacak, yine koşturmacalar başlayacak.

Sevgiliyle kalın, dostça kalın..

Not: Bu arada güneş gözlüğümüz saatler sonra bulundu, teslim aldık..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: