HANGİ DİZİLERİ SEYREDECEĞİZ?

Yine Sonbahar yine Eylül ve yine sezon başlıyor. Biz yine televizyon karşısında yerimizi alacağız. Benim merakla beklediklerim tabii ki 'Muhteşem Yüzyıl ve tabii ki 'Kuzey Güney'

Demet Akalın

Show Tv'de yeni başlayan 'Ustura Kemal'i seyrettim, güzel dizi. Naz Elmas ile Oktay Kaynarca döktürüyorlardı. Ahh bir de o kulaklarımı tırmalayan naralar kısa tutulsaydı keşke. Yine de güzel dizi şimdiden başarılar..

Tabii Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in dizisi de sıraya koyacağımız dizilerden olacak. 'Karadayı' dizisi de zirveyi kimseye bırakmayacak. En azından oyuncuları şimdiden bomba.

'Öyle Bir Geçer Zaman ki'yi seyretmiyorum, seyredemiyorum. Ağlamaktan içim dışıma çıktığı için kendime bu eziyeti yapamıyorum. Feriha'yı zaten seyretmiyorum.

Televizyon dünyası ilginç ve çekişmeli. Herkes iş televizyon olunca birbirinin ayağına basmaktan, arkadaşlıkları, dostlukları yıkmaktan sıkıntı duymuyor. Biz de Star'da 'Popstar'a başlayacağız ama şu an yeni yıla kaldı gibi görünüyor. Akşamları zaten zevkle seyredeceğimiz dizilerimiz var. Acun'un da yarışmaları başlayınca yine ortalık şenlenir diyorum.

Ben televizyon işinden pek anlamam. Nedense yapımcıların 'reality show'larında gözde bir ismim. Çünkü yalın ve dobrayım. Hatta bazen patavatsız :) Ama bildiğim birşey var ister seversiniz ister sevmezsiniz ben iyi bir sabah programı kuşağı olarak Lerzan Mutlu'yu seviyorum. İyi olmasa Zülfü Livaneli'den Haldun Dormen'e kadar geniş bir yelpaze sanırım programına gitmezdi. Bazı yüzler var gerçekten televizyon için yaratılmış. Kamera sever onları, öyle derler. Bazısı da sadece gazlama ürünüdür, onun da sezonu kısadır!

Neyse televizyon dünyasından müzik dünyasına hızlı bir geçiş yapıyorum ve "beklediğim konserlerin en başındaki isim Ebru Gündeş" diyorum.. Onu hep Günay'da seyrettik. Şimdi ilk kez Arena'da çıkacak. Bir konserim olmazsa ben de seyretmek istiyorum. Bir de beni deli kızım Gökçe'yi bekliyorum. "Tuttu Fırlattı Kalbimi"yi tepinerek söylemek, konserde coşmak istiyorum. Başka da beklediğim konser yok :)

Ben yazı kaçırdığım için kendi albüm konserime hazırlanacağım. Sonra sanırım Bostancı Gösteri Merkezi olur. Ama ondan önceki büyük konserimiz 13 Ekim Burhan Felek Spor Salonu Zeynep Kamil'de kaçırmayın. Sonra "duymadım, yazmadın" demeyin.. Eylül hüznü peşinizi bırakmasın.. Hadi kalın sağlıcaklı..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: