Harbiye Açıkhava Konseri'nde ne sürprizler olacak?

Dostluk başka, çıkar ilişkisi başka, arkadaşlık bambaşka! "Bismillah nereden çıktı" demeyin öyle başlayayım dedim, aklıma esti. Normal bir şey yazmam beklenemez.

Demet Akalın

İki gün üst üste gıkı çıkmadan sırf söz verdiği için "Nasip Değilmiş" klip çekimimize katılan Özlem Yıldız'dan bahsediyorum. Otuz kere sordum "Aman annesin yazıp, çizerler. Korkarım incinirsin" diye ama "söz verdim" dedi, geldi. Şahane performansıyla ekibi ağlattı, gitti. Yeni evinde daha eşyalarını bile açmamıştı. Sağolsun, emeğine sağlık...

Tamer Aydoğdu o kadar ısrar etmese içindeki bu cevher belki de görülmeyecekti. Biz çok meraktayız montajı bekliyoruz. Sevgili eşimin performansını izledikten sonra siz karar verin.

Ben her zamanki gibi kavga sahnelerinde kıkırdayıp durdum. Sanırım bu yüzden sahnelerim kırpıldı. Yok anacım benden aktrist olmaz. Olsa olurdu. Onun için benden yalan da çıkmaz. Gözünün içine baka baka yalan söyleyip oynayamam. Yani sözün özü dost var, arkadaş var, seni kullanmak isteyen var, var oğlu var.

Onun dışında günler koşturmakla geçmekte. Harbiye Açıkhava'da 2. konserimizi vereceğiz. Güzel şovlar ve sürprizler, en sevdiğim şarkılarını okuduğum adamla düet neler var neler? 5 Ekim'i iple çekiyorum.

Bu hafta da cuma günü Ankara'da konserimiz var. Oraya da tabii ki full ekip gidiyoruz. Sonra ben artık alışveriş için az biraz Milano'ya kaçarım. Arkadaş hep patron gezecek değil ya! Kenan Bey hep geziyor ya takığım ona. Çok gezene, tatilini uzatana kılım arkadaş! :) :) :)

Bu arada hamile olan Niran Ünsal'ımın erkek bebeği geliyor üç kızın üstüne. Bizimkiyle yaşıt olacak Allah'ın izniyle. Pek heyecanlı günler bizi beklemekte. Bizim kızlar Baby Shower yapacaklarmış. Ne zor işler! Neresi olsun, süsleme, doktor kontrolleri, doğum nerede olacak, konserler ayy kafamda deli sorular! Sağolsun şimdiden sponsorlar peşimi bırakmıyor. Hastane, party hepsi maşallah sırada. Allah isteyen herkese nasip etsin. Kusmalarım hariç güzel duygular tabii ki. Bana gönderdiğiniz tüyolar için şimdiden teşekkürler. E bana müsade yazarım yine.. Hadi anacım bayyy...

Bunlarda ilginizi çekebilir: