Kar geliyormuş kar!

Yahu ne güzeldi mis gibi güneşli hava, şahaneydi ama kar geliyormuş aman dikkat!

Demet Akalın

Son on günde verdiğim kiloların ateşiyle geçenlerde annemle kendimizi Caddebostan sokaklarına attık. Her yerde indirim, her yer cıvıl cıvıl. Biz hep İstinye, Bebek, Nişantaşı bildiğimiz için Cadde bana enterasan geldi tabii ki.

Bir yürüdük bir yürüdük "aman" dedim "kazağımı çıkarayım, atkımı çıkarayım." Bugün bir bakmışım mort! Grip anneeee imdattt!

Deli gibi konserlerin zamanı geliyor. İnşallah toparlarım..

Gelelim benim merak edilen zayıflama formülüne. İlk önce serüvenin en başına dönelim. Aldığım tedavi ilaçları, yemek, kebap derken aldığım kilolar zaten sizin de dikkatinizden kaçmamıştır. Artık öyle bir noktaya gelmiştim ki sevgili Şeyda Coşkun'a telefon açtım. "Ya beni hemen al yada yağlarımı alacağım" diye tehdit ettim. Tabi aldığım cevap çok hoştu; "Herhalde Türkiye'de çalışacağım en son insan sensin! Neren kilolu yapma Allah aşkına" deyip hemen küçük, ufak tefek tüyolar vererek en yakın zamanda görüşme üzere telefonu kapattı.

Kim ne derse desin ben verdirdiği kilolara hayranım. Ama o sabah koşuları, yürüyüşleri aaah ve de vahh bana çok zor geliyor. Kardiyo sevmeyen bir tek ben miyim acaba. Sonra ne mi yaptım? Hemen şok diyetim olan sadece protein yediğim diyete başladım. Sevgili arkadaşım Aslı'nın güzel bir kliniği var Acarkent'te Hemen orada adını kendim taktığım elektrikli masajlara başladım ve hemen faydasını gördüm. Ama ne iradeliyim kardeşim. O gidilen yemeklerde sadece tavuk yemek ve sonrasında sofraya gelen hurmalı, dondurmalı tatlılardan hiç yememek kolay olmadı. Eğer bu masajı denemek istiyorsanız daha fazla bilgi için Acarkent Aristo'yu ararsınız. Aletin adı micro plus! 72 saat spor yapmış hissi veriyormuş. Ben memnun kaldım. Siz de deneyin.

Hadi bol diyetli bir hafta olsun. Yaza bana dua edersiniz. Sevgiler..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: