Mutlu yıllar!

Yılın son yazısı…. Bana mı çabuk geçti bu yıl anlamadım belki çok mutlu olduğum için..

Demet Akalın

İki gün sonra yeni yıla gireceğimiz bu son cumartesi de ahtım var sabaha kadar gezip erken yılbaşı kutlaması yapacağım; hem şarkılarımı kutlayacağım hem de gezeceğim.

Şaka maka gerçekten koskoca bir yılı devirdik; şimdi ne mi yapacağız e hazır kıyamet koptuğuna göre bütün iyi dileklerimiz ve iyi güzel enerjimizle yeni yılı karşılayacağız.

Sizi bilemem ama bu yıl benim için süper geçti; şahane bir evlilik, son aylarına yetiştirdiğim şahane bir albüm.. Şarkılarım sevildi, deli gibi her yerde Türkan çalıyor.. Tüm Türkiye Türkan’la dertlerini unutuyor.. Ee daha ne olsun. Keyfimiz yerinde olsun, eş dost arkadaşlar hep yanımızda olsun; kötü kalpler bizden çok uzakta olsun, sevgi dolu bir yıl bizi beklesin bakalım.

Yeni yıldan öyle çok beklentim yok ama kendim için hain planlarım var. Bu kadar konser maratonunun arasında bir kısa Las Vegas kaçış planı, feci ve iradeli halde hızlı kilo kaybı için acil diyet ve hemen spora tekrar dönüş vs vs…

İş güç yerinde klipler art arda geliyor Allah’ın izniyle ve ben durup baktığımda aslında bu kadar koşturmadan ne kadar mutlu olduğumu gördüm; sanırım beni yorgunluk, uykusuzluk besliyor.. Bilenler bilir sabahın köründe kalkar twitter’ın başına geçer güne başlarım.

Hee ‘Sabah sabah ne yapıyorsun, deli mi dürttü?’ derler ama bu ara takıntım DEXTER dizisi.. Off şiddetle tavsiye; herkescikler 7.sezonu bekliyor nefessiz ben daha 4.sezondayım …

Öyle tek nefesle izlediğim bir de REVENGE var hani su Beren Saat’in İNTİKAM adıyla başlayacak olan dizisi.. Vallahi fena entrika fena güzel bir dizi umarım Türk versiyonu da başarılı olur. Benim güzeller güzeli arkadaşım Didem Uzel de İntikam’da oynayacakmış çok sevindim..

Ekrana çok yakıştırır çok da beğenirim. Dizi konusunda seyretmediğim diziler pes peşe yayından kalktı ben sadece Muhteşem Yüzyıl’ı seyrettiğim için çok üzülmedim. Artık Kuzey Güney’i bile kaydetmiyorum. Arada bakıyorum hep aynı yerde çünkü, benim için gerçekçiliğini kaybetti.

Şimdi esas elimde bir senaryo var onu sevgili Gökhan Özen’le ‘Yıkıl Karşımdan’ klibinde kullanacağız çok ağlatacağım haberiniz olsun…

Yoğunluktan ara verdiğimiz yazılara aynı hızla devam edeceğiz.

Başta GECCE.com ailesinin sonra tüm sevenlerimin yeni yılını kutlar, sağlıklı bir yıl dilerim.

Hadi bakalım hoşçakalın seneye görüşürüz hahahhahah..

Bunlarda ilginizi çekebilir: