PAZARI PAZAR GİBİ YAŞAMAK!

Bugün pazarı pazar gibi yaşadım. Ne mi yaptık? Pikniğe gittik. Bizim memleketin oralara Maşukiye'ye Sapanca Yolu üzerinde Cevizdibi..

Demet Akalın

Hem kahvaltı hem mangal hem top oyna hem ip atla... Aman ne güzeldi ne keyifliydi yahu. Ayda bir arkadaşlarımızla böyle terapilere ihtiyaç duyuyoruz. Böyle bir kafa boşaltmak yok! Fakat tabii ki dönüş yolu faciaydı.


Şu an öğreniyorum ki sevgili Işın Karaca, 12 saatte sevgili İpek Durkal'la 8 saatte dönmüşler. Bizimse sadece 2 saatti. Tabii ki İzmitli olmanın faydaları, köy yollarını bilmenin faydaları..

Ama bu faciaya karayolları mı, Belediye Başkanı mı dur der bilmiyorum. Ama acil bir çare bulunmalı gerçekten İstanbul yaşanmaz oldu..


Haftanın stresiyle bir Pazar günü en yakın tatil mekanlarına kaçmak istiyorsunuz sinir hastası olarak geri dönüyorsunuz! O haftadan hayır bekle artık! Biz bile maçı seyredip hemen uyuyakaldık.

Bu hafta nasıl nefes alacağım bilmiyorum. Gökhan Özen şarkımızı okuyacak, stüdyoda fotoğraflarımızı seçecek sevgili Müjdat Kupsi'yle. Bilboard yerleri seçilecek menajerim Haluk Şentürk'le..

Yani sizin anlayacağınız albümü ay sonuna yetiştirmeye çalışacağım. Biliyorum bekliyorsunuz, "çok bekledik" diyorsunuz ama gerçekten 16. yılıma yakışan bir albüm geliyor. Onun için çok çok heyecanlı ve titizim.

Canım arkadaşlarım var, çok istediğim müzisyenler vardı onlar var var oğlu var. Özcan Deniz, Gökhan Tepe, Ersay Uner, Emirkan, Ayla Çelik, Gökhan Şahin, Fettah Can, Cansu Kurtçu, Emrah Karaduman, Suat Aydoğan, Dj David Saboy, Selim Çaldıran, Erhan Bayrak, Murat Güneş, Altan Çetin, Sinan Akçıl... Ve müzisyen dostlarım.. Unutmadan Ceyhun Çelikten ve Doğuş'tan da şarkılar olacak yeni albümde.. Hepsine yürekten şimdiden teşekkürler.. Sonra yine albüme döneceğim ileriki yazılarımda :)

Bu hafta pek parlak başlamadı. Dünkü Beşiktaş yenilgisini hissetmem çok hoş olmadı. Bu yüzden sizden sevgi ve saygıyla ayrılıyorum... Öbür yazılarım bu kadar geçe kalmayacak bilginize...

İyi haftalar..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: