Televizyonda neler oluyor?

Merhamet, Merhamet, Merhamet... Nasıl bir dizidir, nasıl bir duygu selidir, nasıl aklımı başımdan alıyor belli değil. Kendi çocukluğum geliyor aklıma. O kavgalarım, o kapıya getirdiğim, dövdüğüm çocukların anneleri, annemin onlarla kavgaları, bağırışları... Offf off ki ne of...

Demet Akalın

Hele o küçük Narin'i oynayan Ceren Balıkçı geleceğin yıldızlarından şimdiden söyleyeyim. Onun sahnelerinde ağlamaktan perişan oldum. Ben de çok sulugöz mü oldum ne bu ara. Sevgili arkadaşım Gökhan Özen'in yeni albümünden bir şarkıya da ağladım. Arabada dinletti. Aman evlerden uzak!! Deli mi ne bu adam? "Bu kadar duygulu niye yazıyorsun kardeş" derler adama.

Küçük Narin'e dönersek yine helal olsun. Tabii ki Özgü Namal'a da bir başka bir tebrik duruyor. Bizi böyle perişan ediyor oyunculuğuyla.

"Muhteşem Yüzyıl" son sürat seyrediliyor. Orada da Deniz Çakır'a hastayım. Sultan rolü çok yakıştı. Ama esas fanatik olduğum Müge Anlı. Hele ki bugün cinayetler çözülme aşamasında aman aman diyim. Yarın yollarda olacağım seyredemezsem biterim.

Ankara, İstanbul, İzmir, "Popstar 2013" seçmeleri hızla devam ediyor. Heyecanla 14 Mart Perşembe akşamını bekliyorum. Bakalım neler olacak?

Televizyon izleyicisi olarak yazdığım bu kısa ama samimi yazımı sonlandırırken Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun. Allah karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın diyerek noktalıyorum. Hadi kalın sağlıcakla öperim..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: