Yalan dünya!

Vallahi aslında dün akşam aldığımız sosyal medya ödülünü yazacaktım. 2. Kristal Fare Ödülümüzü ama bugün mutsuz kadınları yazmaya karar verdim. Var benim etrafımda da var sen mutlusun ben mutsuzum sen de mutsuz ol!!

Demet Akalın

Yahu ne anlıyorsun benim de keyfimi bozmaktan, beni delirtmekten.. En son bir arkadaşım "senin tuzun kuru, mutlusun. Tek düşündüğün sahneye 8 mi 10 dansçı mı alacağın" dedi. İnsaf be tövbe tövbe!!!

Kardeşim ben yıllarca çalıştım, didindim, uğraş verdim. Evliliğimde huzuru buldum, mutluluğu buldum. Sen yapmadıysan benim huzurumu niye kaçırıyorsun?

Daha doğrusu huzur kaçırmak değil de sinir bozmak. Var böyle insanlar, kadınlar çekemeyen, kör olan, kıskançlıktan tırnaklarını yiyen. İnsan kendi kaderini kendi yazar bunu bilir bunu söylerim. Kendi mutsuzluğunuzu başkasına yüklemeyin. Hele o mutlu insanların huzurunu asla kaçırmayın.

Bu böyle yalan bir dünya. Etrafımızda çok sahtekar var, çok arkadaş diye yanaşan yılan var. Dikkat edin!

Neyse ben sosyal medya ödülümüzü sevgili Gülben Ergen'le paylaşayım dedim. Çünkü o minikler için canla başla ana okulları, parklar yapıyor çocuklar gülsün diye..

Biz de nacizane ucundan destek veriyoruz her zaman. Türkiye Müzik Ödülleri'nde 4 dalda adayız. E desteklerinizi bekleriz anacım.

Hadi kalın sağlıcakla..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: