Yaz bitmeden...

Yaz gelsin diye dualar ettik, tatil planları yaptık... E n'oldu de bana! Yine çalıştık, yine hastalıklar, yine uzun tatilime gidemedim! Off offf!..

Demet Akalın

Yine de çalışmaktan hiç şikayetci değilim. Konserlerimiz hınca hınç doldu. Enerjimiz tavandı yani şahaneydi.

Şimdi önümüze bakıyoruz. En önemlisi şu Açıkhava Harbiye'yi alnımızın akıyla tamamlarsak, 5 Ekim'de valla kurban keseceğim.

Bir heyecan, bir koşturma, önümüzdeki hafta toplantılar değmeyin bu güzel yorgunluğa...

Konserler devam ederken bugün gecce.com'un patlattığı "Meryem Uzelli hamile" haberine en az kendim kadar sevindim.

Hiç düşünmedim bekar anne nasıl yapacak diye. Çünkü çok güçlü çok heyecanlı. Reklam çekiminde kulisime dalan gözlerinden ışık saçan Meryem her şeyin üstesinden gelir. Varsın tek başına olsun... Ondaki samimiyet, saflık hiçbirimizde yok. Seviyorum onu ve çok mutlu olsun istiyorum, şimdiden tebrikler... İnşallah kucağına sağlıkla alır bebeğini. Ne güzel ne büyük sevinç ama nazar denilen şey de var tabi korkmak lazım.

Yani sözün özü, ne olacağım demeyeceksiniz!.. Biz ne planlar yaptık, bak tatil falan yalan oldu... Ayyy ne içime oturduysa şu tatil!.. Kocam okusa bari!!

Bizim Kenan Erçetingöz de sanki bana inat gibi gittiği her tatil yerinden resim attı, yazı yazdı... Aaa deli mi ne, giden var gidemeyen var. Yapma Kenan acı bize, yediğin içtiğin sana kalsın. Hem o kadar eğlendiysen niye elinden telefon düşmedi. Bence hiç eğlenmedin, hep tweet atıp durdun he he he...

Biz işbaşı yaptık, siz de yaz bitmeden son deniz turlarınızı yapın... Sonbahar geliyor... Benden söylemesi...

Ayyy, biraz züğürt tesellisi oldu, bu sıcaklar bitmez daha...

Neyse sevgiler...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: