Yaz tüyoları!

Ne bu albümden aldığımız sayısını hatırlamadığım ödülleri yazacağım ne de konserlerimi...

Demet Akalın

Yaz geldi dipçik gibi olmamız lazım. Bendeniz bugün 14. günümde 5 kilo vermiş olmanın dayanılmaz hafifliği içindeyim. Üstelik bunun 1 kilosu yağdan gitmiş. Eee şahane o zaman. İnsan evine ne tavuk ne de dana sokabiliyor. Benim diyette bol protein ve sıvılar vardı Karpuz kapuğu, maydanoz suyu... Çok lezzetli olduğunu düşünerek içtim.


Ee yazda geldiğine göre gecce klüplerinde bangır bangır çalan şarkılara gelelim diyorum. Bu ara sevgili Sinan Akçıl'ın "Kapı"sına taktım. Çıktığı günden beri indirme sayısı hiç de yabana atılır gibi değil. 3 haftada 3 milyon. Gerçi şarkıyı ilk dinleyen ben olduğum için onun içinde seviyor olabilirim (Hahahah). Radyoda en çok severek ve ses açtığım şarkılar Gülşen'in "Yatcaz Kalkcaz" ve Fettah'ın "Boş Bardak" şarkıları. Benim iyi yürekli ve mütevazı arkadaşım radyoların en çok çalan şarkısına sahip ama nedense ödüllere bu yansımıyor. Gerçi Fettah'ın çok umrunda değil çünkü yine şahane şarkılar yapmaya devam ediyor. Onlar Cansu Kurtçu'yla kafa kafaya verip inanılmazı başarıyorlar. Gülben Ergen'in single şarkısını dinledim, geliyoooooor. Bu yaz o da yakacak ortalığı..

Bu yaz nerede tatil yapılır, ne yapılır bilmem ama ben telefon bile kullanmayacağım. Bir Amerika seyahatini bekliyorum.

Popstar'ın son 3 haftası. Bu hafta Demet Akalın geccesi olacak. Dansçılarımla küçük bir şovu hakettiniz artık. Su gibi geçti vallahi 10 hafta. Özleyeceğim Popstar'ı, Bülent Hanım'ın gecce yarısı kebap keyfini, Süheyla hocamı, telaşı her şeyi özleyeceğim.

Ben bu hafta sınav haftasında bütün öğrenci kardeşlerime de başarılar diliyorum. Vallahi erkek kardeşim "en son sınavdı ablacım geçti" deyip durdu ama bakalım, göreceğiz.

Hadi sizi tekrar şu diyet konusunda uyarıp veda ediyorum. N'olur ağır soslu, şekerli, tuzlu şeylerden kaçının. En azından bir süre. Her gün bir saat açıkhavada yürüdünüz mü bu iş tamam. Hadi bakalım, Demet Akalın...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: