Yeni albümde ne sürprizler olacak?

Ne coşkuyduuu… 29 Ekim Cumhuriyet kutlamaları şahaneydi. Dün akşam biz erkenden Boğaz Köprüsü'nü gören balıkçıdaki yerimizi aldık. Heyecanla yemekler bitince bir üst kata çıktık ve beklemeye başladık. İstanbul Boğazı her sene aynı ışık şölenine bürünüyor. Bu sene canlı canlı seyretmek muhteşemdi. Bütün sahil, oturduğumuz yerdeki tüm müşteriler ay yıldızlı havaifişekleri görünce o duygu seliyle alkış kıyameti kopardı. Helal olsun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Topbaş'a...

Demet Akalın

Ben konserlere yılbaşına kadar ara verdim. Yılbaşında yeni şarkılarla canlı canlı İstanbul'da sahnede olacağız. Yeni albüme muhteşem şarkılar seçip aranjelerine başlandı ve sonra okumalar, stüdyolar.. Yaşasın bu heyecanı hiç bir şeye değişmem.

Nasıl geçiyor zaman, 1 sene geçti. "Giderli 16" hala hit çıkarmaya devam ediyor. "Nasip Değilmiş" hem klip hem şarkı aldı başını gidiyor. Yeni albümün adını yine DAF'lar belirleyecek. Öyle düşünüyorum. İleride şarkı sözlerini paylaşınca bir fikir oluşacak inşallah.

Biz bu kadar heyecanlıyken bir yanda Hira heyecanı var tabi. Yatak odasını seçelim dedik bu hafta aman Allah'ım oda ne! Zannedersin evi baştan düzüyoruz! 35 milyar yanlış anlamayın indirimli hali bebek odası fiyatı mı olur Allah aşkına! Şaşkınlık içinde koşarak uzaklaştık ama napacağız bakalım. Arkadaşlarım bir 'Baby Shower' düzenleyecek ufak çay saati şeklinde. Biz de modaya uyduk dur bakalım. İlk bebek olunca tabi ayrı özen gösteriyorsun. Davetiyeler, hediyelikler, fotoğrafçı aman bir telaş. Şikayetçi miyim? Hayır. Zaten gündüz boşum koşturuyorum kızlarla.

Kız arkadaşınız hele bebeği, çocuğu varsa aman ne güzel her gün yeni bir şey öğreniyorsun, yeni fikirler, tecrübe başka bir şey tabii ki. Biri dadı, biri yatak odası, mobilya kokusu hep yanımdalar, sağolsunlar. Ben böyle tatlı telaşlar içindeyken siz umarım benim kadar huzurlu ve mutlusunuzdur.. Hadi öptüm sizi...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: