Yeni yıl yeni heyecanlar!

Şimdiden bir hafta geçti bile. Sizin bu sene için planlarınız ne bilmiyorum ama beni heyecanlı ve telaşlı bir ay bekliyor. Son aya girdiğim şu Ocak'ta her gün, her saat heyecanlı gerçekten. 3-4 tane çocuğu olanların önünde saygıyla eğilmek istiyorum. Gerçekten zor bir hamilelik geçirdim. O yüzden son günlere yaklaşınca artık heyecandan uyumaz oldum. Erkenden kalkıyorum, Hira'nın odası, eşyaları, kıyafetleri, yıkama-ütüleme faslı, yerleştirme faslı derken akşam oluveriyor.

Demet Akalın

Okan daha heyecanlı her sabah odasına girip bıcır bıcır konuşuyor. Doğunca ne yapacak merak ediyorum. Allah bütün anne olmak isteyenlere nasip etsin. Tabi ben bütün yapacaklarımı, yaşayacaklarımı tecrübelilerden öğreniyorum, en yakın arkadaşlarımdan. En güzeli, en sağlamı bu. Yoksa benim doktora kalırsak ooooo zaten portakal suyuyla bana 20 kilo aldırdı. İnsan derki "Kilo yapar, diyet yap, bir şeyler iç." Onlar da haklı tabi bin tane hastası var. Ama nedense ben tüm gerekli bilgileri tecrübeli annelerden tavsiye olarak alıyorum. Yok kordonbağı kanı, yok sezeryan anıları derken anlayacağınız bütün bilgiler annelerden geçiyor.

Neyse yaşadığım bu teleştan sonra albüm telaşı başlayacak. Şarkılarımın çoğu hazır ancak son dakika sürprizleri beklemiyor değilim. Tabii ki Gökhan'ımdan Sinan'dan...


Şarkılar aranje olurken ben okumalara 1 Mart'ta başlayacağım. İnşallah yaza doğru çıkacak "Rekor" albümü. Yine sürprizli yine fena şarkılar yine yılın şarkısı olacak aday şarkılarım var. Güzel olacak güzel bekleyin.

Yeni açtığım Instagram hesabım şimdiden 300 bini zorluyor. Ancak gelen yorumlara bakılırsa ne kadar mutsuzluktan ve negatiften beslenen insanlar var. Şaşırtıcı! Neyse ki hepsiyle baş etme gücüm var. Zaten bana kalmadan beni sevenler yorumlara cevap yazıyorlar, sağolsunlar...

Yeni yılın ilk yazısında her şey gönlünüzce olsun, sevgiyle kalın...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: