Bodrum’da neler oluyor?

İstanbul’a tam olarak yaz gelemese de Bodrum yaz sezonunun startını verdi. Hazırlıklar tamamlandı ve açılış haberleri peşi sıra gelmeye başladı. Peki eğlencenin ve lezzetin kalbinin attığı bu gözde belde de bu yaz neler olacak?

Gecce Analiz

Bodrum, bu yaz sezonu tamamen yenilenen dekorasyonuyla Casa Costa Hotel ve yeni açılan Bella Sombra Hotel, Highlight Hotel, X Beach & Restaurant ile açıyor.


Ayrıca Hande Yener ve Berksan’ın sahibi olduğu Sebastian Beach de bu yazın en popüler duraklarından biri olacağa benziyor. İstanbul’un vazgeçilmez kulübü Şamdan, ilk kez bu yaz Bodrum geccelerine iniyor ve Şamdancıları Highlight Hotel’in içinden selamlıyor. Ulus 29 da müdavimlerini Tilkicik koyunda bekliyor.

Bodrum’un yeni mantıcısı Velvele, sizi muhteşem börekler ve mantılarla buluşturmak için hazır.

Sadece bu kadar mı peki? Elbette hayır… İstanbul’dan transferlerimiz sürüyor. Keyifli atmosferiyle kış geccelerini keyiflendiren Agency de bu yaz Yalıkavak Palmarina’da. Sahne İstanbul; sürpriz isimlerle 17 Temmuz’dan itibaren Türkbükü’ne konuşlanıyor.

Cenk Eren, My Club Cenk Eren ile 17 Temmuz’dan itibaren her Cuma ve cumartesi geccesi Yalıkavak’da sahne alacak.

Bunlar en yeniler. Bir de eski vazgeçilmezlerimiz var. Billionaire Club, tüm eğlencesiyle sizi bekliyor. Cipriani yepyeni menüsüyle lezzet tutkunlarını ağırlamak için hazır. Nobu, ikinci sezonunda daha da keyifli. Nusret ve Günaydın birbirinden lezzetli etleriyle sizi yine mest edecek. Gecce kuşlarının İstanbul’daki vazgeçilmezi Bodrum Mantı, Türkbükü ve Yalıkavak şubeleriyle yine 7/24 hizmette.

Bodrum’un en ünlü balıkçısı Sait, eski yerinden taşındı. Yalıkavak Palmarina’daki şubesiyle ve Bodrum Merkez’de açtığı yeni mekanıyla yaz sezonunu sürdürecek.

Moon Beach, bu yaz da Casa Costa Hotel’in için de arz-ı endam etmekte. Ve yine çok lezzetli ve eğlenceli.

Pitahaya Hotel’in içinde hizmet veren Food & Wine Restaurant da farklı bir lezzet alternatifi olarak sizi bekliyor.

Türkbükü’nün iki değişmezi Ship A Hoy ve Sess de aynı yerlerinde ve eğlencelerinde…

Tabii ki Palmalife Hotel, muhteşem beach’iyle yine hizmetinizde olacak.

Evet, bu mekanların hepsi bu yaz Bodrum eğlencesini, lezzetini ve kalitesini yaşatacak sizlere. Hepsiyle ilgili detaylı bilgileri de ilerleyen yazılarda sizlere aktaracağım. Ama bahsetmeden duramayacağım bir adres var. O da Maki’nin yerine açılan No: 81…

Maki'ye yazık oldu

Bazı yerler özeldir; geçmişinde bir sürü güzel anılar barındırır. Ama işler her zaman yolunda gitmez ve o anılara veda etmek zorunda kalırsın. İstersin ki senden sonra gelen de aynı kaliteyi yaşatsın.

No:81 için ümitliydim. Maki’nin boşluğunu hissettirmez diyordum. Ama yanıldım. Yanlış bir reklam stratejisi seçti. Kaliteyi yerle bir etti. İşi ucuzlaştırdı. Evet sosyal medya çok doğru bir mecra ve ama işte doğru kullanmayı bilirsen. Kullanamadı No: 81… 5 dakikada bir çağırdığın insanlara otelin önünde, plajında ya da restoranında paylaşım yaptırıp şöyle harika, böyle harika dedirtmekle reklam olsaydı, bunu herkes yapardı. Son derece itici bir reklamdı. O yüzden No: 81’in üstünü çizdim ve hala da Maki’ye çok yazık oldu demekten kendimi alamıyorum.

Kısa bir süre sonra Bodrum'dayım. Daha detaylı bilgilerle yeniden karşınızda olacağım. Keyifli yazlar olsun...

Bunlarda ilginizi çekebilir: