Cem Yılmaz kafayı sıyırdı!

O parlak kafanın altında yatan, pardon yatmayan, her daim karınca gibi çalışan bir beyin yapısına sahip Cem Yılmaz, saçlarını kazıtmış. Bunun ona uğur getirdiğine inanan showmanin bu işi kendisinin yapması şaşırtıcı. O kadar çok düşünen ve iyi işler çıkaran birinin saçlarının şimdiye doğal yolla dökülmesi lazımdı. Kel olmaması evrene aykırı zaten. Anatomik yapıya ters. Bir de keller zeki olur diyoruz ya, o zaman bu adam neden gerçekten kel değil? Demek ki daha az düşünüyor, bir de çok düşünse dünyayı kurtaracak şahsiyet kendisi.

Gözlem


Neden dünyayı kurtaracak? Çünkü hayatı gülmelerimiz, neşemiz, keyfimizin yerinde oluşu, huzurumuz ve mutluluğumuz kurtaracak.

Yılbaşı geccesi, neşemize neşe katan, esprileri ile gülümsememizi sağlayan, varlığı ile mizah dünyasına can katan damar isimlerden kendisi. Nitekim reytinglerin sonuçlarını gördüğümüzde de şaşırmadık. Sibel Can’la dramatik bir şarkıya düet yaparken bile bizi güldüren bir şahıs. Bu arada Aleyna’dan telefon numarasını da aldı mı bilmiyoruz.

YILBAŞI GECCEMİZ SİBEL’LE CAN BULDU!

O gecceyi güzel yapan bana göre ikinci isim Sibel Can’dı. Onu izlerken, vay be, kadın gerçekten her uzvu ile güzel dedim. Sesinin billur tınısı, görüntüsünün şahane uyumu, zarafeti, naifliği hepsi gelmiş bir kişide toplanmış. Azıcık paylaştırılsa iyi olacakmış ama o varlığı ile bütünün güzelliğini kendisi kapmış. Dışı güzel olanın kalbi de güzel olur derim hep. İzlemeye doymadık.

Bugün övme günümdeyim galiba. Ne bileyim, iyi olanın hakkını da iyiye teslim etmek gerekiyor. Mesela yılbaşı geccesinden bir gün önce yine sinemaya gittim. İkinci kez Aile Arasında filmini izledim. Arkadaş ne film yapmış Gülse Birsel. Her saniyesi mi kahkaha olur.

Ben gülmeyi seviyorum belki ondan. Ben iyiliği ve zarafeti, duruşu seviyorum belki bundan. Ben zeki insanları seviyorum belki ondan. İyi başlayalım yıla, iyi olsun her şey. Hep güzellikler konuşulsun diye bir dilekte bulunsam da işte bu da dünyaya ters herhalde. İlla ki kötüler ve kötülükler de var. Olsun, ne yapalım. Bugün güzel olsun.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: