Hande Erçel'in kirpikleri uzaya gidiyor!

Hande Erçel'in son paylaşımında gözümüze çarpan ilk şey kirpiklerinin nereye kadar uzadığına dikkat etmek olduğunda, kaşlarına değen kirpiklerinin saçlarına ulaşmasına az kaldığını görmemek mümkün değil.

Gözlem


Güneşin Kızlar'ı isimli dizi ile yıldızı parlayan oyuncu, fazla kilolarına uyumlu olsun diye mi fazla uzun kirpik taktırdı diye saçma bir soru sormayacağım ama gözüne ve yüzüne üç beden büyük gelen bu kirpik boyu fazla zorlama. Doğal olmak zorunda değil lakin bu kadar aşırı olmak da yapaylığa kaçıyor sanki.


Ekranlara yakışan güzel yüzünde fazla görünen bu detay belki sadece bir çekim içindir belki de üç aylık vs. kullanılan ipek kirpiklerdendir. Ama senin buna ihtiyacın yok Hande. Her halinle bebek gibisin.

Songül Öden ve Esra Dermancıoğlu sevimliliği

"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin fettan Mukaddes yengesi ve "Gümüş" dizisinin altını. Yıldızları ilk o projelerle parladı ve şavkları hiç sönmedi.

Sosyal medya hesaplarında ciddi duruşları ile çektikleri komik videolarını izlemeye doyamadığım, benim çok sevdiğim iki oyuncu ve onların da birbirlerini çok sevdiği iki arkadaş. İzlemeye değer küçük kurgulu özel çekimleri ile tebessüme değerler.

Ben kendi adıma Instagram'ı her açtığımda "Acaba yeni bir şeyler çekmişler mi?" diye merak ettiğim ikiliyi takip etmekten büyük zevk alıyorum. Çektikleri videolarda oyunculuklarını ve sanatlarını konuşturarak güldürürken çok da sempatik göründükleri gerçek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: