Hangi ünlünün ne hikayesi var?

Hikaye, diğer adı story…

Gözlem

Aleyna Tilki Türkiye’ye dönünce bangır bangır coştu. Bet sesi ile detonenin dibine vurarak söylediği pardon katlettiği şarkı Sezen Aksu’nun olunca “Ah Aleyna naptın!” dedik. Sosyal medya hesabından paylkaştığı hikayelerinde sırf komiklik olsun diye yaptığını bilmesek şarkıcılığı bırak derdik ama Allah için Gesi Bağları’nı nasıl söylediğini de bildiğimizden sorun yok.

Deniz Akkaya bu aralar okuduğu kitap sayfalarını paylaşıp duruyor hikayelerinde. Hayat için en gerekli olan bilgilerin altını çizen manken, aynı zamanda moda adına da hep ilgi çekici paylaşımlarda bulunuyor. Onun hikayelerini takip etmek son derece keyifli ve aynı zaman da yararlı da…

Pınar Altuğ en çok seti paylaşıyor. Sayesinde dizi çekilirken yaşanan incelikleri öğrenebiliyoruz.

Şeyma Subaşı hala dans ediyor, hopluyor, zıplıyor. Onun cephesinde pek bir değişiklik yok. Onun storylerinde herhangi bir kitap sayfasına ya da bilgiye dair bir şeye rastlamayacağımızı biliyoruz. Gezi rehberi tadında süren storylerini giyim kuşamı ile süsleyip genellikle kendini paylaşıyor. Ama en çok kızı Melisa’nın olduğu storylerini seviyor takip edenler.

Demet Akalın’ın ne iş yaptığını bilmesek bütün gün elinde kumanda televizyon karşısında, o program senin, bu program benim diye gezen bir tvkolik olduğunu zannedebiliriz. O daha çok ne izlediğini paylaşıyor. Ama araya giren Hira ve Okan Kurt görüntülerini de inkar edemeyiz. Tam “Bizim Evin Halleri” tarzında hikayeleri.

Gülben Ergen’in çocukları kaçta yatıyor hepimiz biliyoruz. Hala sıkılmadan oynadığı candy rush oyununda kaç level atladığından haberimiz var. Bir de köşe yazılarını ve sosyal etkinliklerini paylaşıyor. Bir şeyler öğrenmek mümkün. Onun için kötü bir şey zaten söyleyemem zira bu aralar, şırınga gösteren hemşire gibi sürekli elinde biberle geziyor.

Ebru Şallı pişiriyor. Sürekli bir şeyler hazırlıyor ve bir yandan al nefes, ver nefes ha bire inip kalkıyor. Spor kıyafetleri, ürünleri ve plates storyleri ile tam gaz devam.

Ve Sevgili patronumuz Kenan Erçetingöz. Onu hepimiz biliyoruz. Yeme, içme, gezme, hayat, gündem, spor, haberler, moda, olaylar, partiler, deniz manzaraları… Storyleri en çok çeşitliliğe sahip tam bir entelektüel kanal tadında. Bunu sadece ben söylemiyorum. Takip edenler de biliyor.

Herkes laf atıyor olabilirim. Zira ben de sürekli kitap paylaşıyorum. Çok renkli olduğum söylenemez. Kim ne yapıyorsa hikayesi de o oluyor. 2018 dilerim hepimize en güzel hikayeleri paylaştırsın.

Bunlarda ilginizi çekebilir: