Instagram'ın en sevilen fenomen çiftleri parmaklarınızın ucunda!

Magazin dünyası yıllardır birçok kişinin ilgisini çeken, ışığı ve görseli bol, parlak görüntüleri ile dikkat çeken çoğu kişinin ilgi odağı olmuştur. Öyle ki evlenirken de, ayrılırken de, hep örnek de alınmışlardır.

Gözlem

Yıllarca sadece magazin programlarından görerek hayranlık duyduğumuz ünlülerin hayatlarına ulaşmak artık daha kolay. Bize gösterdikleri kadarı ile gündemde olan çiftler, sosyal medyanın kimi zaman hezimetini yaşasalar da çoğu zaman hayranlarını mutlu etmekten de hiç vazgeçmiyorlar. Sosyal medyanın gücü neredeyse televizyon gücünün bile önüne geçtiğinden beri onlara daha sık rastlar olduk.

Her gün daha çok artan instagram popülaritesinin takip ediliş sebeplerinden büyük bir kısmı da sevdiğimiz ünlülere olan merakımız olmalı. Bazılarını örnek alarak, bazılarını ayıplayıp kınayarak, bazılarını çok merak ederek, her paylaşımlarını kaçırmadan takip ettiğimiz ünlüler arasında en çok da mutlu ve beraberlikleri taze olan sanatçılar var. İşte bu listenin başında gelen isimlerden bazıları şöyle!

Instagram'ın en sevilen ve merak edilen çiftleri!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti


Geçtiğimiz yıl evlenen, gelinliği çokça konuşulan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit genellikle aynı yerlerde ayrı pozlar vererek dikkat çekiyorlar. Özel hayatlarından çok fazla sır vermeyen çiftin birbirlerine yaptıkları yorumları ve destekleri hayranlarının gözünden kaçmaz iken onların en çok yakışan çift olarak görüldükleri de bir başka gerçek.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti


Onlar da ilgili ile takip edilen bir diğer ünlü örnek çiftlerimizden. Düğün dansları, eğlenceli halleri ile olay olan, defalarca izleyip hayranlık duyduğumuz çift, son günlerin en çok takip edilen âşıkları olarak ilk sıralardalar.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti


Yere göğe koyamadığımız, kimselere layık göremediğimiz Türkiye’nin en iyi jönlerinden Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde ünlü oyuncu Sinem Kobal ile hayatlarını birleştirerek fazlası ile dikkat çekmişlerdi. Verdikleri röportajlarda aşklarını dile getirmekten çekinmeyen çiftin her görüntüsü binlerce kişi tarafından beğenilip ilgi ile takip ediliyor.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çifti


Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı duyarlı fotoğrafının altına; “Özledim” yazan Kerem Bursin ilanı aşkı ile dikkat çekse de, takipçilerine “Böyle bir fotoğrafın altına aşkını yazmak yerine duyarlı bir yorum yapsaydı” dedirtse de çiftin birbirlerini ne kadar sevdikleri gözlerimizin önünde yaşanan bir başka örnek. Birbirlerine çok yakışan ikili sosyal medyada da ilgi ile takip ediliyor.

Murat Boz ve Aslı Enver çifti


Ayrılıkları ayrı olay olan ve barışmaları ile tekrar kendilerinden söz ettiren, instagramda paylaştıkları fotoğrafları binlerce kişi tarafından beğenilen çiftin sevenleri, bu aşkı daha çok görmenin peşinde onları sıkı bir şekilde takip etmekteler. Onlar da instagramın fenomen çiftleri arasında çok revaçtalar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: