AJDA PEKKAN BAŞKA BİR EMBRİYODAN!

Merhaba sevgili okurlarım. Yine uzun zamandır yazmadığım için bana çok kızıyorsunuz ama gerçekten bu aralar içimden yazı yazmak gelmedi.

GÜL'CE GÜNDEM

Yıllık dergimiz Best Luxury İstanbul’un 10. sayısını geçen ay piyasaya çıkardık. Harika bir dergi oldu inanılmaz beğeniliyor. Yolunuz D&R ya da Remzi Kitapevi’ne düşerse alın derim bayılacaksınız. Türkiye’de farklı bir dergi nasıl yapılır tüm kategoriler nasıl bir araya toplanır görün derim.

Şimdi ise Haziran ayında çıkaracağım Gecce Summer Guide Dergisi’nin hazırlıkları ile uğraşıyorum o yüzden dedikodu, dizi, ayrılıklar, barışmalar benim alanım dışında kaldı.

Taa ki bu sabah Günaydın ekini görünceye kadar.. Sevgili Ajda Pekkan’ın mayolu resimlerini görünce kendimden geçtim.

Tamam kadın zaten hep aynı; aynı pozlar, aynı duruşlar ama ‘bu kadar da olamaz ki!’ dedim. Saçımı başımı yolacaktım kıskançlıktan, hasetlikten.. Çok az kadın kıskanırım ama ben Ajda Pekkan’ı kıskanıyorum. Yaşına rağmen olan güzelliğini kıskanıyorum. Kendi halimden utanıyorum. Diğer sanatçıların vücutlarına yaptıkları haksızlıktan utanıyorum. Bir de kasım kasım poz vermezler mi, deliriyorum.


Geçtiğimiz hafta sonu Bodrum’a gittik, dönüşte de uçağımız rötar yapınca havaalanında 3 saat bekledik. Ama ne beklemek; kimi arasanız alandaydı. Bir ara Ajda Pekkan’ı görür gibi oldum ama hayalet gibi birden yok oldu ortalıktan. Bir baktım arkamda biri gür sesiyle biriyle konuşuyor. Baktım Nihat Odabaşı. Sarıldık öpüştük. 'Hayrola tatil miydi?' dedim. 'Yok Ajda Pekkan’ın yaz koleksiyonu için resimlerini çektik dönüyoruz' dedi. ‘Ajda Hanım’ı şimdi gördüm ama yok oldu aniden’ dedim. ‘Uçağın rötarlı olduğunu duyduğu için geri döndü, evinde kalacak, sabah uçacak!’ dedi.

Foto Galeri için tıklayın

Sevgili Nihat Odabaşı’nı bulmuşum, önümüzde de 3 saat var bırakır mıyım? Aldım yanıma, başladık sohbete.. Ajda Pekkan’ın yeni sezon koleksiyonu nasıl, neler var, renkler nasıl diye sordukça o da anlattı ‘koleksiyon harika’ dedi ama ‘Ajda Hanım daha da harika.. Ben böyle fit ve güzel bir vücut bu kadarını beklemiyordum. Üstelik yemeğe gittik her şeyden yiyor. Tadına bakıyor. Hatta ekmek bile yiyor ama kararında. Çekimler nefis geçti harika bir çalışma oldu yakında resimleri görürüsün ama emin ol ki photoshop dahi gerekmeyecek’ dedi. Bugün resimleri gördüğümde onun ne kadar doğru söylediğini anladım.

Kadın bence bizlerin doğduğu, oluştuğu embriyo ile gelmedi bu dünyaya. O, başka bir gezegenin kanını taşıyor kesinlikle. Belki de kadınlara örnek olsun, kendimize vücudumuza saygı duyalım diye Ajda Pekkan var oldu. Anlayacağınız Ajda Pekkan esecek bu yaz yine fırtına yaratacak!

KİBARİYE VE MARIE CLAIRE DERGİSİ

Sevgili okurlarım sizi dinleyip isteğinizi yazıyorum. Bana attığınız onca yoğun maili es geçemezdim. Geçtiğimiz ay Marie Claire Dergisi’nin kapağında Seda Sayan’ı görünce Kibariye hayranları olarak Kibariye’yi de Marie Claire kapağında görmeyi çok arzu ettiğinizi söylüyorsunuz. Elçiye zeval olmaz buradan Marie Claire Dergisi’nin yayıncılarına duyurulur.


Sevgili Kibariye’yi gerçekten Seda Sayan’dan sonra kapakta görmek çok şık olur. Hele ki şık bir prodüksiyon olursa bence dergi alır başını gider; büyük ses getirir. Kibariye’yi çok şık bir Elie Saab kıyafeti ya da Dolce Gabbana bir mayo ile düşünsenize, zaten çok tatlı içten bir kadın. Sesine de diyecek yok; Türkiye’nin Tina Turner’ı sevgili Kibariye! Halk çok seviyor onu, en güvenilir sanatçılar arasında. Ben buradan okurların isteğini söyledim kendi adıma da söylemek gerekirse yakışır diyorum yaşasın Alaturka…

AZRA AKIN - KIVANÇ TATLITUĞ


Ay yine barışmışlar. Of vallahi fenalık geldi ikisinden de! Bu kadar tutarsızlık olur mu? Sizin ilişkiniz artık yürümüyor neyi zorluyorsunuz anlamadım. Tam anlamıyla laçka oldular. Aslında ikisi de baksın yoluna ikisi de güzel, genç! Neden bu kadar didiniyorlar illa da birlikte olacağız diye anlamadım gitti. Aslında diyorum ki madem barıştılar onları ancak evlilik paklar. Ya da bir daha barışmamak adına ayrılsınlar. Medyayı ve hayranlarını da bu kadar şaşırtmasınlar.

GELELİM MERAKLA BEKLENEN HAFTANIN IN VE OUT’LARINA..

SUSKUNLAR / IN…. Her geçen bölüm daha da muhteşem oluyor..

FATMAGÜLÜN SUÇU NE / OUT… Gerçekten artık sıktı; bitsin..

-------------------------------------------------------------------------------------

SEKSENLER / IN… Şahane bayıldık, keyifle izliyoruz..

BİR ZAMANLAR OSMANLI KIYAM / OUT… Feci kötü..

-------------------------------------------------------------------------------------

VAKKO / IN… Yeni sezon muhteşem

BEYMEN / OUT… Karman çorman; toplama kampı gibi kıyafetler..

-------------------------------------------------------------------------------------

BORDUM / IN… Tam zamanı..

İSTANBUL / OUT… Bahar geldi, trafik feci.. Katlanılmıyor artık..

-------------------------------------------------------------------------------------

YENİKÖY KAŞIBEYAZ / IN… Enfes manzara, şahane kebap..

BALTALİMANI PORTEX / OUT… Servis lezzet çok zayıf..

Bunlarda ilginizi çekebilir: