BÜLENT ERSOY VE HANDE ATAİZİ!

GÜL'CE GÜNDEM

Merhaba sevgili okurlarım..

Bu bayram öyle keyifli geçti ki, anlatamam.. Yaklaşık 15 yıldır bayram geleneklerini unutmuştum.. Ama bu bayram ailem sayesinde evimizde eski gelenekler tekrar canlandı.. Sabah erken kalkıldı, kurbanımız kesildi; eşimin ailesi, benim ailem toplam 15 kişi dört gün boyunca hem yemekler yiyip içtik hem de eve bayramlaşmaya her gün en az üç dört dostumuz geldi. O kadar duygulandım, o kadar sevindim ki, bu bayram coşkusunu çocuklarımızın da tatması beni ayrı bir mutlu etti..

Daha önceki bayramlar, tatil anlayışına dönüştüğü için hep seyahatlere giderdik ve hiç bayramların tadını alamazdık.. Bu bayram öyle olmadı ve geleneksel bayramımızın tadını çıkardık.. Aslında bayramları tatil anlayışından uzaklaştırıp evde aileyle geçirilecek hoş saatlere çevirmek lazım.. Doğrusu da bu.. Biz de öyle yaptık..

Umarım hepiniz çok güzel bir bayram geçirmişsinizdir.. Tabii önümüzde yeni yıl var; bakalım yeni yılda ne yapacağız.. İnşallah, hepimiz için hayırlı bir yıl olur 2008..

Hande Ataizi'ni anlayamıyorum..

Bu yılın bomba jüri üyesi Hande Ataizi, yine bomba bir yüzük kaptı.. Aslında ben Hande Ataizi'ni severim.. Ama tam anlamıyla onu anlamış da değilim.. Bazen çok dostça davranıyor bazen de hiç ummadığınız bir anda, eğer ki yanında önemsediği kişiler varsa, karşıdan selam verip geçiyor..

Geçenlerde Kanyon Alışveriş Merkezi'nde gördüm Hande Ataizi'ni.. Yanında Buzda Dans yarışmasının yapımcısı Fatih Aksoy vardı.. Karşıdan beni gördü, 'aaa' deyip el sallayıp geçti.. Başka zaman olsa, kalkar yanıma gelip sarılıp öper.. Bu nasıl bir tuhaflıktır anlamadım gitti.. Yanındaki insanlara göre mi selam şeklini belirliyor Hande Ataizi acaba? Biraz öyle galiba ki çevresinde dostu kalmadı..

Bir zamanlar Fethi Tekin'le beraberken de aynı şeyleri yapıyordu.. Şimdi yine çok zengin bir sevgilisi var, parmağında da 60 bin dolarlık yüzüğü.. Ama inşallah bu ilişkisinde de gazaba uğramaz.. Ama benden tavsiye yaşadığı ilişkilerde dostlarını ekarte ederse ilişki bittiğinde sarılacak dostu kalmaz.. Çünkü erkekler gidici, dostlar her zaman kalıcıdır.. Hadi annecim sana hayırlı jüri üyeliği.. Yakında Fatih Aksoy sana dizi film de teklif eder, öyle yuvarlanır gidersiniz..

Var mı böyle bir şey...

Öncelikle Bülent Hanım'a geçmişler olsun diyorum.. Anlamadığım şu oldu bu olayda.. Şarkı söylüyor, kasıktan şakır şakır kanlar akıyor, Bülent Hanım da 'tık' yok.. Ayol iğne batıyor iğne.. Nasıl hissetmez insan? Eşi ikaz ediyor, Bülent Hanım anca anlıyor kasığının delindiğini.. Hop ambulans çağırılıyor, Bülent Hanım sedyeye yatırılıyor ve Allah Allah nidalarıyla hastaneye gidiyor..

O bağırmak ne demek, gürültü patırtı ne demek.. Diyorlar ki sıcağı sıcağına anlamadı, kurşunda anlayamazsın ama iğne batıyor iğne.. Parmağına bile battığında canının acısını anında hissediyorsun.. Kasığa kocaman broşun iğnesi giriyor Bülent Hanım hala şarkıya devam ediyor.. Ama sedyeye yatınca 'Allah, aaaahhhh, ahhh' diye bağırmaya başlıyor..
Bu olayda herkes böyle düşünüyor, sadece benim görüşüm değil yani..

Bülent Hanım saygı duyulan bir sanatçı, o yüzden böyle showlara hiç ihtiyacı yok, olmamalı.. Hayranlarını çoğaltacağı yerde, azaltır böyle yaparsa.. Ayrıca tabiri caizse delikanlı bir kadına cıyak cıyak bağırmak hiç yakışmadı.. Benden söylemesi..


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: