DELİ DELİYİ ÇEKER!

GÜL'CE GÜNDEM

Bonus reklamlarında kendi dallarında çılgınlıklarıyla nam salmış Aysel Gürel ve Deniz Akkaya'yı bir araya getirmişler. Eee, iyi de etmişler. Getirende ünlü reklamcı Serdar Erener.. Dahi reklamcı, yaratıcı, yenilikçi. Vallahi bu adam dahi...

Deli kıyafetleriyle ortalarda dolaşan Nil Karaibrahimgil'i de bizlere zamanında kazandırmıştı. Gözümüzün içine içine, beynimizin en olmadık köşelerine bile kazıdı deli kızımız Nil İbrahimgil'i... Halada gözlerimizin içine davet ediyor Nil Karaibrahimgil'i ...

Hadi dönelim biz Aysel ile Deniz kızımıza. Geçen gün bir gazeteye bir resimler, bir röportajlar vermiş Deniz ve Aysel, sanki 40 yıllık dostlar... Deniz kızımız der ki yapılan röportajda; "Aslında her yerim estetik ama Aysel Gürel benim içimi sevdiği için beni zaten hep güzel görürmüş"

He he he.. Bence Aysel Gürel Deniz Akkaya'nın estetiklerinden gerçekten haberi yok!!!. Evrim geçirdi Deniz Akkaya yapılan estetiklerle. Ajda Pekkan bile Deniz'in estetik konusunda eline su dökemez.

Gelelim Aysel Gürel'in dediklerine... Reklam filminde burnunu yaptırmak isteyen ama parası olmayıp kredi kartından biriken puanlar sonucu hayaline kavuşan bir nineyi oynuyor. Fakat o kadar yüklü bir harcama yapıyor ki kredi kartından komple estetik parası, biriken çip paralarla ödeniyor. Bir burun estetiği için yatıyor masaya komple her yeri değişiyor. Maliyet nerden baksan 20.000 Amerikan doları. Kadın nasıl oluyor da bu kadar yüklü harcama yapıyor. Her Bonus kartından en az 20 Milyarlık harcama yapması lazım ki, 5 ay sonra belki 100 milyarlık harcama sonucu çip puanlarıyla bu hayaline kavuşsun. Eee her ay 20 milyarlık para harcayan bir kadının zaten çip parasını biriktirme gibi bir ihtiyacı olmaz herhalde diye düşünüyorum!

Aysel Gürel der ki; "1948 ve 1952 yıllarında ben sokakta yürürken bir çok dükkan sahibi kepenk kapatıp işlerini iptal ederek, beni seyretmek için peşime takılırlardı"..

Buna da bir he he he. Yani Aysel Gürel de o zaman kepenk kapanana kadar dükkanın önünde bekliyormuş. Çünkü kepenkleri kapatmak zaman alır. Ağırdırlar. Kepengi demir çubukla indir. Asma kilidi tak kilitle nerden baksan 10 dakikalık bir zaman. Ama Aysel Gürel kepenkler inene kadar bekleyerek esnafı peşinden evinin önüne kadar götürtüyormuş. Vallahi büyük kadınmış büyük.

Vallahi Serdar Erener ve Sinan Çetin'i bu reklam filminde çok başarılı buldum!!!. Bonus kart başvurusunda bir patlama yaşanabilir. Bence verilen mesaj estetikçilere yarayacak, Bonus kartçılara değil. Çünkü işin özü: Yaşlı Çirkin bir kadın imajı ile estetik ile bir harikaya dönüştürülmüş Deniz Akkaya'yı bir araya getirmek. Hem hakareti, hem estetiğin mucizelerini, hem de çip paranın önemini anlatmak istemişler burada. Biz anladık da. İç Anadolu'da, doğuda, küçük ilçelerde bu reklam filmini izleyen kadınlar ve yaşlı nineler ne yapacak şimdi merak ediyorum...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: